گروه: اخبار استان خبر: 139569 / تاریخ انتشار : 1398/8/16 ساعت : 13:07

استقبال از مسافران با نخاله های ساختمانی در ورودی های شهر دهدشت+تصاویر

ورودی شهردهدشت از سمت سوق، طولیان و بهبهان چنان غرق در زباله و نخاله های ساختمانی است که علی رغم تلاش شهرداری دهدشت هنوز نیز چهره ورودی شهر را زشت کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با فرا رسیدن فصل پاییز در شهرستان های گرمسیری کهگیلویه وبویراحمد، بارش باران در این ایام در حال پوشاندن لباس سبز بر تن خشک و بی جان زمین است و روز به روز این تغییر در حال رخ دادن است.

 

در این بین ورودی شهرها یکی از مهمترین مباحثی است که شهرداری ها و راه و شهرسازی می بایست به آن توجه ویژه ای داشته باشند که متاسفانه به دلیل ضعف نظارت ها زباله و نخاله های ساختمانی در وردی شهر ها چشم انداز نامناسبی را از مرکز شهرستان به مسافران نشان می دهد.

 

ورودی هر شهری، فرهنگ و سنت های آن منطقه را نشان می دهد؛ همان طور که در ورودی اکثر شهرها بناها، دیوارنگاره ها و یا فضاهای سبز هر ببیننده را به خود جذب می کند، در حقیقت ورودی های شهرها بیانگر رفتار مدیریتی شهرداران و مسئولان حوزه راه و شهرسازی است، حال  در ورودی شهر دهدشت نخاله های ساختمانی ریخته شده که تپه ماهورهایی از آنان نیز گاهاً مشاهده می شود.

 

ورودی شهردهدشت از سمت سوق، طولیان و بهبهان چنان غرق در زباله و نخاله های ساختمانی است که علی رغم تلاش شهرداری دهدشت هنوز نیز چهره ورودی شهر را زشت کرده است.

 

لایه روبی جدوال ورودی این شهر متاسفانه در لبه های کناری این جدوال رها شده اند که همین مسئله نیز باعث زشتی ورودی شهر دهدشت از سمت سوق شده است.

 

این موضوع بارها یا از طریق شفاهی و تلفنی و یا در قالب رسانه و با انتشار خبر به گوش مسئولین رسیده است ولی تا کنون فعالیت چندانی در این زمینه صورت نگرفته است.

 

تصاویر تکمیلی:

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.