گروه: اخبار استان خبر: 139560 / تاریخ انتشار : 1398/8/16 ساعت : 00:09
گزارش تصویری؛

روز اول رزمایش تاکتیکی گردان امام حسین(ع) در شهرستان لنده

رزمایش تاکتیکی گردان امام حسین(ع) شهرستان لنده به مدت دو روز در منطقه عمومی روستای آبرزگه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، اولین روز از رزمایش تاکتیکی گردان امام حسین(ع) شهرستان لنده با پیاده روی با تجهیزات کامل و حرکت به سمت منطقه عمومی رزمایش واقع در روستای آبرزگه با حضور بسیجیان این گردان برگزارشد.

سروان پاسدار گل محمد شهبازی فرمانده گردان امام حسین(ع) شهرستان لنده هدف از برگزاری این  رزمایش تاکتیکی دو روزه  را در راستای بالا بردن توان رزمی گردان امام حسین (ع) این شهرستان در برخورد با نیروهای متخاصم و حفظ آمادگی رزم این گردان اعلام کرد.

وی افزود: این  رزمایش با حضور نیروهای بیسجی گردان امام حسین(ع) و با طرح ریزی یک عملیات واقعی با اجرای تاکتیک های نظامی و دفاعی در منطقه رزمایش به اجرا در خواهد آمد.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا امام جمعه موقت شهرستان لنده در جمع بسیجیان این گردان با اشاره به ضرورت آمادگی و توان رزم بسیجان گفت: امروز همه ما باید در آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی را داشته باشیم.

وی تاکیدکرد: گردان های امام حسین(ع) بهترین ظرفیت برای آموزش بسیجیان و ارتقای توان رزم آنان برای زمان نیاز کشور است که این رزمایش ها را  باید باتوجه به معنوبت و ترویج فرهنگ ایثار شهادت بهینه سازی و آماده کرد.

در ادامه می توانید تصاویر روز اول این رزمایش را مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.