گروه: اخبار استان خبر: 139549 / تاریخ انتشار : 1398/8/15 ساعت : 16:24
طبق شنیده ها؛

برگزاری نشست های انتخاباتی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد به همراه یک مدیر دولتی در لنده

طبق شنیده ها شب گذشته رضا دهبانی پور مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به همراه یک مدیر شهرستانی با حضور در منازل جمعی از هنرمندان و اشخاص سرشناس این شهر نشست هایی را برگزار کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سال 98 با سیل ویرانگر آغاز شد  احتمالا با زلزله سیاسی که همان انتخابات مجلس شورای اسلامی است به پایان خواهد رسید.

 

در ماه های مانده به انتخابات تکاپوی چهره ها و گروه های سیاسی برای حضور در انتخابات بیش از گذشته شده است و این روزها بازار دید و بازدیدهای طایفه ای در سراسر استان داغ است.


بر همین اساس و طبق شنیده ها شب گذشته رضا دهبانی پور مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به همراه یک مدیر شهرستانی با حضور در منازل جمعی از هنرمندان و اشخاص سرشناس این شهر نشست هایی را برگزار کرده است.

 

گفته می شود این نشست ها در راستای جلسات خانگی انتخاباتی است و قرار است که هفته های آینده نیز نشست های دیگری برگزار شود.

 

دهبانی پور که گفته می شد برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفا داده بود، پیش از این به صراحت در خصوص حضور در کارزار انتخاباتی صحبت نکرده بود اما شاید این نشست ها آغازگر راهی باشد که به انتخابات دوم اسفند ختم می شود.

 

نکته دیگر این که اگر این نشست ها در راستای انتخابات باشد حضور این مدیر دولتی در این جلسات، خلاف آن چیزی است که از مدیران در زمان فرایند انتخابات انتظار می رود و به نظر می رسد برخی مدیران هنوز صحبت های استاندار و معاون سیاسی وی را پشت گوش می اندازند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.