گروه: اخبار استان خبر: 139546 / تاریخ انتشار : 1398/8/15 ساعت : 15:04
داغ های مجازی؛

" به تو چه " گفتن تاجگردون به شبکه یک رسید+کلیپ

گفتن " به تو چه " از سوی غلامرضا تاجگردون در دیدار با دانشجویان به سوژه یکی از مجریان شبکه یک تبدیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اخیرا کلیپی از دیدار نماینده شهرستان های گچساران و باشت با نمایندگان تشکل اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج منتشر شده است که غلامرضا تاجگردون دلایل خود را برای مخالفت با طرح شفافیت آرا اعلام می کند.

 

در این دیدار یکی از دانشجویان از تاجگردون سوالی مبنی بر اینکه" آیا به طرح شفافیت آراء نمایندگان رای مثبت داده اید " می پرسد که نماینده گچساران با لحنی آمیخته با شوخی در پاسخ می گوید: " به تو چه "؛ و در ادامه گفت: دوستان ما در شفافیت آرای نمایندگان اشتباه می کنند، یعنی همه موارد را نمی شود شفاف کرد و هر چند خیلی از مسائل دیگر را می توان شفاف کرد، در طبقه بندی موضوعی، درخواست کردیم آرای نمایندگان شفاف باشد.

 

بر همین اساس گفتن " به تو چه " از سوی غلامرضا تاجگردون سوژه یکی از مجریان شبکه یک شده است که با کنایه می گوید: این نماینده احتمالا قبل از این که به وکالت مردم انتخاب شود به مردم گفته ما اجازه نمی دهیم آبدر دل شما تکان بخورد شما به ما رای بدهید ما برای شما می ترکونیم و حالا این طوری طرف رو می ترکونن. بررسی کردیم خود او ( تاجگردون ) یکی از امضاکنندگان طرح شفافیت بوده حالا احتمالا یادش رفته و یا این که از سال گذشته تا الان  به این نتیجه رسیده اگه رای شفاف باشه اذیت میشه.

 

فیلم صحبت های مجری شبکه یک را مشاهده می کنید:

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.