گروه: اخبار استان خبر: 139545 / تاریخ انتشار : 1398/8/15 ساعت : 16:30

برگزاری مسابقات قایقرانی قهرمانی کشورگرامیداشت تنها شهیدمدافع حرم استان در یاسوج

مسابقات قایقرانی قهرمانی کشور آب‌های آرام پسران ودختران رده سنی نوجوانان و زیر ۱۶سال در یاسوج برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دهکده دفاع مقدس(کافه دریاچه) یاسوج میزبان مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام پسران ودختران در رده سنی نوجوانان و زیر ۱۶ سال است. این رقابت‌ها از 21 تا 24 آبان ماه برگزار می‌شود.

به همین مناسبت جلسه هماهنگی برگزاری این مسابقات باحضور مدیران استانی درسالن جلسات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار گردید.

دراین جلسه سردار خرمدل فرمانده سپاه فتح استان تصریح کرد ؛باتوجه به اینکه این استان به مهمان نوازی زبانزد است سعی شود میزبان خوبی برای ورزشکاران دراین رشته باشیم، و چون نام گذاری این مسابقات بنام اولین شهیدمدافع حرم استان، شهید سردار ستاراورنگ  هست، سپاه فتح استان آمادگی کامل جهت هرچه بهتر برگزار نمودن این مسابقات را دارد.

 

درادامه جلسه سیدمحمدتقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر و تشکر ازفرماندهی سپاه فتح استان جهت برگزاری این جلسه به اهمیت این مسابقات پرداخت و افزود: برای اولین بار در تاریخ ورزش استان این مسابقات در رشته قایقرانی اسلالوم درمرکز استان برگزار می شود .

 

علوی بیان کرد: باتوجه به نوپا بودن این رشته دراستان ولی به لطف وعنایت خدا درماه گذشته در شهرکرد تیم منتخب قایقرانی استان برای اولین بار قهرمان کشور شدند.

 

درادامه سرهنگ انصاری جانشین سپاه فتح استان همه ادارات حاضر در جلسه را به همکاری جهت هرچه بهتر برگزارشدن این مسابقات خواستار شد.

 

دراین جلسه مدیران کل و نمایندگانی از ادارات مختلف حضور داشتند که مسئولین کمیته های تخصصی این مسابقات مشخص شدند

یاداورمی شودحضور۱۶ استان در این دوره از رقابت‌ها قطعی شده است که ، قایقرانانی از استان‌های البرز،خراسان رضوی،سیستان  بلوچستان،کردستان،تهران،توابع تهران،گیلان،کهگلویه وبویراحمد ،قزوین،اصفهان، فارس، یزد،چهارمحال بختیاری ،هرمزگان،مرکزی،بوشهروکرمانشاه دراین دوره ازمسابقات شرکت خواهند کرد.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.