گروه: اخبار استان خبر: 139544 / تاریخ انتشار : 1398/8/16 ساعت : 08:06

پروژه چمن مصنوعی روستای بهره عنا دستخوش بازی سیاست

چرا تمامی پروژه هایی که در سطح شهرستان باشت کلنگ زنی شده است، حتی بعضی چمن های مصنوعی دوباره کفپوش انها عوض شد ،اما چمن روستای بهره عنا همچنان در مرحله زیرسازی است؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ساختن چمن های مصنوعی در شهرستان باشت در نقاطی از این شهرستان رو به پیشرفت بوده است به طوری که  در اکثر روستاهای این شهرستان چمن های مصنوعی آن به بهره برداری رسیده است و در اختیار ساکنان این روستاها قرار گرفته است .

 

یکی از این پروژه ها چمن مصنوعی روستای بهره عنا از توابع شهرستان باشت است که کلنگ احداث آن در روز 21 بهمن سال 96 توسط غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی ،در ورودی این روستا به زمین زده شد، اما هنوز این زمین به بهره برداری نرسیده است در حالی که قرار بود این پروژه در 22 بهمن 97 افتتاح شود که بعد از گذشت 9 ماه از زمانی که برای افتتاح این پروژه مشخص کرده بودند هنوز عملی نشده است ، این پروژه  با اعتبار 86میلیون تومان تامین اعتبار شده بود.

 

 در همین رابطه یکی از جوانان روستای بهره عنا گفت: چرا تمامی پروژه هایی که در سطح شهرستان باشت کلنگ زنی شده است، حتی بعضی چمن های مصنوعی دوباره کفپوش انها عوض شد ،اما چمن روستای بهره عنا همچنان در مرحله زیرسازی است؟

 

مگر قرار است منتی بر دوش این مردم باشد مگر قرار است این جوانان مورد بازی سیاسی شماها قرار گیرند، جوانان تحصیلکرده بیکار روستا همان جوانانی که لیست ۲۴۷ نفره ای از دیپلم تا دکتری در اختیار نماینده محترم قرار گرفت اما فارغ از بکارگیری یک نفر از انها در بین این همه نیروهای نورچشمی ، امید است مسئولین ذیربط این پروژه را وارد بازی سیاست خود نکنند و مقدمات افتتاح ان را زودتر فراهم کنند.

گفتنی است بهره عنا یکی از روستاهایی است که جمعیت زیادی داشته و اقبال چندانی نسبت به نماینده گچساران و باشت از خود نشان نداده اند.

 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.