گروه: اخبار استان خبر: 139541 / تاریخ انتشار : 1398/8/17 ساعت : 11:56

هر دم از باغ بَری می رسید!/مسدود کردن دو مسیر استراتژیک در پل سوم بشار+تصاویر

خیابان 45 متری به سمت پل سوم بشار و زیرگذر این پل به سمت ساحلی در یاسوج مدتی است مسدود شده که باعث رخ دادن تصادفات زیادی در پل می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یکی از باندهای پل سوم بشار در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد در سال گذشته افتتاح شد که به دلیل کمبود اعتبار برای ساخت باند دوم آن همین یک باند به دو باند تبدیل شده است.

 

خیابان 45 متری که در کنار آن می گذرد با وجود مشکلاتی که داشت نیز زیر بار ترافیک رفته بود و چند ماه این جاده دسترسی باز بود و خودرو ها از آن عبور می کردند.

اما به دلایلی از جمله اجرای عملیات  آسفالتات این جاده را بستند که بیش از سه ماه است کار زیرسازی این جاده انجام شده ولی به حال خود شده است.

 

هر چند که بارش های اخیر ممکن است زیرسازی را نیز تخریب کرده باشد اما با توجه به اینکه این جاده یک مسیر دسترسی مهم محسوب می شود انتظار می رود که هرچه سریعتر ساماندهی پیدا کند.

 

زیرگذر پل سوم بشار نیز محل و عبور و مرور و دسترسی به منطقه راهنمایی و ترمینال و ساحلی بود باز هم با قول بازسازی و آسفالت مسئولان مسیر آن بسته شد که به دلیل تخریب دیگر امکان عبور خودرو در آن وجود ندارد.

زیرگذر پل سوم بشار و جاده 45 متری دو مسیر مهم در این منطقه محسوب می شود که مدت زمان زیادی است با نصب تابلوی عبور ممنوع و ریختن خاک بسته شده است و هیچ کاری نیز روی آن ها انجام نمی شود هر چند که شهر یاسوج نیاز ضروری به این جاده دارد.

 

 انتظار می رود مسئولان استان نسبت به بازگشای و آسفالت جاده 45 متری به سمت پل سوم بشار اقدام کنند چرا که گاهی شاهد تصادفات زیادی با خسارت های مالی در این منطقه هستیم.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.