گروه: اخبار استان خبر: 139472 / تاریخ انتشار : 1398/8/14 ساعت : 00:48
بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در گفتگو با صبح زاگرس:

اعتماد به آمریکا و اروپا ساده اندیشی است/عکس گرفتن با امریکایی ها چه چیزی را حل می کند/مغازه برجام را تعطیل کنید

نجفی گفت: من نمیدانم که تا کی فکر می کنند می شود به آمریکا اعتماد کرد، حالا عکس هم با آن ها بگیرید چه چیزی حل خواهد شد؛ تازه اگر نهایتا با ترامپ عهدی بسته شود آیا کنگره با مجلس سنای آمریکا کنار می آید؟

بازیگر سینما و تلویزیون  در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اعتماد به امریکا و نتایج ان گفت: امریکا با چه کسی درست رفتار کرده که با کشور و ملت ما درست رفتار کند. اگر آقایان فکر می کنند که می شود به آمریکایی ها اعتماد کرد بروند مذاکره کنند و ما را بیچاره کنند، از این حرف ها گذشته و نباید لحظه ای سرنوشت کشور را در دست این مسئولین قرار داد که از 2003 تا الان همین گونه وا داده ایم و دشمن بدعهدی کرد.

 

احمد نجفی گفت: من نمیدانم که تا کی فکر می کنند می شود  به آمریکا اعتماد کرد، حالا عکس هم با آن ها بگیرید چه چیزی حل خواهد شد؛ تازه اگر نهایتا با ترامپ عهدی بسته شود آیا کنگره با مجلس سنای آمریکا کنار می آید؟ دموکرات های کنگره کاملا با مذاکره با ایران مخالف اند، مگر میتوان با آقای کراهام کنار آمد و مذاکره تنها با یک نفر نیست بلکه با سیستمی سازماندهی شده است.

 

وی افزود: هر چه رهبری می فرماید مسئولین گوش نمیدهد و جامعه را متلاطم می کنند، این فقط یک بازی است و بازی خوبی هم نیست.

 

نجفی با اشاره به اینکه اعتماد و ارتباط با آمریکا راه مناسبی برای حل مشکلات کشور نیست گفت: اکثر مسئولان چون توان مدیریتی برای حل مشکلات داخل را ندارند برای منافع شخصی خود به آمریکایی ها اعتماد دارند و اعلام می کنند شما دلار وارد کنید تا من خرج کنم چون که بلد نیستم تولید کنم؛ این نگاه دولتمردان ماست.

 

احمد نجفی اعتماد به آمریکا و اروپا را ساده اندیشی دانست و گفت: برجام به هیچ جایی نخواهد رسید و این مغازه برجام باید تعطیل شود و امکان ندارد به جایی برسد مگر اینکه فرانسه، انگلیس و آلمان از صدها میلیارد دلار منافع اقتصادی خود با آمریکا و روابط حسنه خود با این کشور بگذرند.

 

وی افزود: تعهدات خانم موگرینی به کجا رسید که پنج سال از طریق بازی با کلمات دولتمردان ما را فریب داد؟ امکان موفقیت برجام صفر درصد است و این یک شوخی است که ما را معطل کرده و عده ای سر خود را با این شوخی گرم کردند. تولید داخل را رها کردند و منتظرند تا پول به آن ها برسد و واردات را ادامه دهند.

 

نجفی گفت: من از این همه آمار دروغ خسته شدم و با این روش ها نمی توان در این کشور پیشرفت کرد و این تفکر خطرناک است و با این تفکر آینده فرزندانمان را گروگان گرفتند.

 

احمد نجفی با اشاره به ضعف های اقتصادی دولت گفت: در این شش سال می شد فعالیت های زیادی برای رونق اقتصاد و تولید کشور انجام داد و می توانستند 10 پالایشگاه ساخت و جوانان ما نشان دادند که در دست یابی به علوم مختلف پیشرفت کرده و می توان با اتکا به تفکر این جوانان اقتصاد را از رکود بیرون آورد و پالایشگاه خلیج فارس از بارزترین نمونه های آن است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.