گروه: اخبار استان خبر: 139453 / تاریخ انتشار : 1398/8/13 ساعت : 13:12
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی:

13آبان سالروز شکسته شدن شیشه عمر آمریکاست

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را یوم اله و روز شکسته شدن شیشه عمر آمریکا دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی صبح امروز در تجمع مردم این شهرستان بعد از راهپیمائی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با تقدیر از حضور با شکوه مردم بهمئی،این روز را یوم اله و روز شکسته شدن شیشه عمر آمریکا دانست.
سرگرد پاسدار باقر پسنده با گرامیداشت یادواره خاطره شهدای دانش آموز، تصریح کرد:روز 13آبان روزی است که شیشه عمر آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام شکسته شد و آمریکا برای همیشه نابود شد.
وی گفت:امروز بعد از امام راحل ره ،مقام معظم رهبری توانست با تدبیر و اقتدار مسیر رو به رشد انقلاب را از گردنه های پر پیچ و خم مشکلات به خوبی به پیش می بزند.
پسنده خاطرنشان کرد:نیروهای مسلح و قدرتمند ما بعد از 40سال اقتدار و مقاومت نیروهای دشمن را پشت خاکهای ایران،نگهداشتند و با جانفشانی و رشادت اجازه تعدی به دره ای از خاک ایران نمی دهند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در ادامه گفت:امروز یادآور روزی است که دانشجویان ما توانستند با شجاعت تمام لانه جاسوسی آمریکا را اشغال کردند ؛هر چند آمریکا با فرود آمدن به صحرای طبس قصد آزاد سازی گروگان های خود در لانه جاسوسی را داشت اما امدادهای غیبی آنها را دچار طوفان شن کرد و در هم کوبید.
پسنده تصریح کرد:این انقلاب مانند همیشه نیازمند حضور نیروهای انقلابی است،وصیت تمامی شهدا هم این بود که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت ما آسیبی وارد نشود.
وی گفت:دانش آموزان بدانند آینده انقلاب باید به آنها سپرده شود،این آینده سازان باید شهدای دانش آموز را الگوی خود قرار دهند هر چند دروسی که معرفی الگوهای دانش آموزی مانند حسین فهمیده بود از کتب درسی حذف شد.
پسنده خاطرنشان کرد:از خداوند منان سپاسگزاریم که امروز هم مردم غیور بهمئی بار دیگر به صحنه آمد و انزجار و تنفر خود را با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بروز داد.
وی در پایان سخنان خود گفت:امروز ما خدا را شاکریم که در اوج اقتدار  هستیم و آمریکا از قدرت اثر گذار و اول ما در منطقه به لرزه افتاد.
انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.