گروه: اخبار استان خبر: 139435 / تاریخ انتشار : 1398/8/12 ساعت : 22:25

بیانیه بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت 13آبان

رسانه های استان نیز، همچون گذشته با آمادگی کامل برای پوشش و بازتاب حماسه آفرینی مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد، همگام با دیگر اقشار همیشه در صحنه و ولایتمدار استان در تجمع یوم الله 13 آبان شرکت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بیانیه بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرارسیدن 13 آبان ماه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
یوم الله سیزده آبان روز اعلام برائت و فریاد کوبنده خشم و نفرت و انزجار امت‌های آزاده و اسلامی به ویژه ملت مبارز، بیدار و استکبار ستیز ایران اسلامی علیه استکبار آمریکایی است .
سیزده آبان روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند و دسیسه شیطان بزرگ، مقابله با زورگویی و روز فرو ریختن هیمنه‏ سلطه‏ آمریکائی در ایران و جهان است .

سیزده آبان نماد طمع ورزی آمریکا، وابستگی رژیم طاغوت، ایستادگی ایمان متکی به بصیرت، پیشقراولی نسل جوان در صحنه و شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی است.

پر واضح است که روند مواجهه نظام سلطه و استکبار با انقلاب اسلامی در یکی از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل خود قرار دارد و با توجه به اقدامات خصمانه نظام سلطه در بدعهدی‌ها و پیمان شکنی‌ها اینک کمتر کسی از ملت بزرگ ایران را می‌توان یافت که با این همه خصومت بتواند به آمریکا اعتماد داشته باشد.

آمریکا امروز تمام ظرفیت های منطقه ای و بین المللی خود را به کار گرفته است تا شاید بتواند کینه چندین ساله خود را از فرزندان عاشورایی امام و رهبری که بارها ضربه شصت آنها را از قلب تهران در لانه جاسوسی تا اعماق خلیج فارس با تمام وجود درک نموده؛ خالی کند.
دشمن در این راستا از هیچ تلاشی چه مستقیم با اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم های خلاف قوانین و حقوق بین الملل و چه غیرمستقیم با نا امن کردن منطقه از طریق به خاک و خون کشیدن هزاران بی گناه غیرنظامی در یمن و ایجاد فتنه در عراق و سوریه و لبنان فروگذار نمی کند.

اصحاب رسانه کهکیلویه و بویراحمد ضمن عمل به وظیفه تخصصی و متعهدانه خود در آگاهی بخشی و تبیین روحیه استکباری شیطان بزرگ و کمک به خنثی سازی جنگ روانی دشمنان ملت بزرگ ایران در تصویر سازی معکوس از وضعیت کشور، از عموم مردم شریف استان دعوت بعمل می آورد تا در راهپیمایی یوم الله سیزده آبان ماه شرکت نموده و با سر دادن فریاد "مرگ بر امریکا" انزجار خود را از همه ی دشمنی ها و کینه توزی ها علیه نظام اعلام بدارند .

رسانه های استان نیز، همچون گذشته با آمادگی کامل برای پوشش و بازتاب حماسه آفرینی مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد، همگام با دیگر اقشار همیشه در صحنه و ولایتمدار استان در تجمع یوم الله 13 آبان شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.