گروه: اخبار استان خبر: 139406 / تاریخ انتشار : 1398/8/12 ساعت : 13:28
فرمانده انتظامی استان خبر داد

دستگیری سارقان طلا و جواهرات در یاسوج

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری 4 سارق و 2 مالخر با اعتراف به بیش از 15 میلیارد ریال سرقت طلا و جواهر در یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری 4 سارق و 2 مالخر با اعتراف به بیش از 15 میلیارد ریال سرقت طلا و جواهر در یاسوج خبر داد. 

 
 
 سردار "مهدی انصاری" در جزئیات این خبر  اظهار داشت: درپی وقوع چندین فقره سرقت منازل در شهر یاسوج موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
 
 
 
وی افزود :کارآگاهان پلیس آگاهی استان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام تحقیقات پلیسی گسترده وتخصصی 4سارق و 2 مالخر را که از استان های همجوار بودند شناسایی و اخذ نیابت قضائی طی چندین عملیات غافلگیرانه و ضربتی به صورت جداگانه دستگیر کردند.
 
 
 
سردار انصاری تصریح کرد: متهمان در بازجویی های اولیه بزه انتسابی خود را انکار که در نهایت با مواجهه شدن با اسناد و مدارک موجود به 4 فقره سرقت منازل به  ارزش بیش از 15 میلیارد ریال طلا و جواهر اعتراف کردند.
 

فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک و یا اطلاع از اقدام اینگونه افراد بلافاصله با سامانه پلیسی 110 تماس بگیرید. 

 

انتهی پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.