گروه: اخبار استان خبر: 139405 / تاریخ انتشار : 1398/8/14 ساعت : 12:25

یادداشت/لزوم رصد و رفتارسنجی کاندیداهای مجلس برای انتخاب اصلح

امروز روز رصد رفتار نامزدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی است تا مردم در بزنگاه اصلی انتخاب اصلح جان نزنند و بتوانند زمینه های انتخاب فرد اصلح را فراهم کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛نیمه دوم امسال با تب و تاب انتخابات مجلس شورای اسلامی همراه است و هر روز بر داغی این تنور افزوده می شود.مجالس و محافل عمومی و خصوصی کهگیلویه بزرگ این روز ها محل رفت و آمد ده ها چهره های مختل هستند که به نوعی خود را مدعی کاندیداتوری انتخابات مجلس می دانند.

مردم فهیم و بصیر شهرستان های چهارگانه کهگیلویه بزرگ باید در این میان دقت کنند که در دام تبلیغات دروغین کاندیداها نیفتند و شعارهای بی اساس برخی از آنها که در گذشته هم سردادند اما عملیاتی نکردند، منجر به فریب افکار عمومی نشود.

همانگونه که می دانیم شایسته سالاری در قالب جمله مرسومی به نام انتخاب فرد اصلح سالهاست که بر سر زبان ها افتاده است اما در جریان انتخابات،احساسات و شور و هیجان انتخاباتی، شرایطی حاکم می شود که وضعیت اجتماعی بسیار در هم پیچیده می شود، به طوری که این مقوله همیشه به حاشیه می رود.

 مردم باید از هم اکنون شرایط جامعه و رفتار نامزدهای احتمالی را رصد کنند تا در گرماگرم روزهای منتهی به انتخابات دچار سردرگمی نشوند.

هزینه های سنگین تبلیغات برخی از کاندیدها برای کسب کرسی مجلس رقابت نابرابری را برای حضور افراد صالح و شایسته ایجاد کرده است که آثار نامطلوب آن بر توسعه، پیشرفت اقتصادی، سیاسی و رفاه مردم برجای می ماند.

 به طور کلی امروز روز رصد رفتار نامزدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی است تا مردم در بزنگاه اصلی انتخاب اصلح جان نزنند و بتوانند زمینه های انتخاب فرد اصلح را فراهم کنند.

یادداشت از: کربلایی ایوب نادری,فعالی فرهنگی-اجتماعی بهمئی

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.