گروه: اخبار استان خبر: 139383 / تاریخ انتشار : 1398/8/12 ساعت : 11:37
گزارش تصویری؛

برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل در دهدشت/فرماندار: از هر تهدید باید فرصت بسازیم

اتابک گفت: در همه صحنه ها باید این آمادگی را داشته باشیم که از هر تهدید، فرصت بسازیم، در این زمان نیز تهدیدهای الکترونیکی با استفاده از ابزار نوین بوجود آمده که نیاز است توجه ویژه ای نسبت به این امر داشته باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رزمایش پدافند غیرعامل در مدرسه مائده شهر دهدشت با حضور شورای اداری شهرستان و هلال احمر اجرا شد.

 
علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه در این رزمایش به تعریفی از پدافند غیر عامل پرداخت و گفت: در اصل پدافند غیرعامل یعنی تبدیل تهدیدها به فرصت ها ، زمانی که در حالت جنگی به سر نبریم به آن حالت پدافند غیرعامل  می گویند.
 
 
اتابک گفت: در همه صحنه ها باید این آمادگی را داشته باشیم که از هر تهدید، فرصت بسازیم، در این زمان نیز تهدیدهای الکترونیکی  با استفاده از ابزار نوین بوجود آمده که نیاز است توجه ویژه ای نسبت به این امر داشته باشیم.  در مورد بلایای طبیعی نیز خود یک آمادگی غیر عامل است و به ما کمک میکند که در معرکه ها ، اتفاقات وآسیب های مختلف آمادگی داشته و خود را از بلاهای موجود مصون بداریم.
 
 
وی افزود: در بحث های آموزشی نیز پدافند غیر عامل مهم است و همه ما باید این آمادگی را داشته باشیم در فضاهای آموزشی در صورتی که مشکل یا تهدیدی صورت گرفت آمادگی مقابله با آن ها را داشته باشیم.
 
 
تصاویر تکمیلی؛
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.