گروه: اخبار استان خبر: 139323 / تاریخ انتشار : 1398/8/11 ساعت : 08:52
نامه تند شهردار دوگنبدان به تاجگردون؛

دوران بزن و در رو تمام شده است/ سعی نکنید با غوغاسالاری، توپ را به زمین دیگران بیندازید/به زودی درباره خیابان بلادیان افشاگری می کنم

هیچ با خود اندیشیده‌ای که چرا این روزها همه از عملکرد شما انتقاد می کنند؟یکی از دلایل اصلی این انتقادات، همین موضوع است که شما وظیفه قانونی خود که تصویب قانون و نظارت بر اجرای آن است را فراموش کرده‌اید و سعی می‌کنید با دور زدن قانون، در کار دیگران دخالت کنید .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،مسعودظفری شهردار دوگنبدان با ارسال نامه‌ای خطاب به تاجگردون نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت نوشت: 


 جناب آقای دکتر تاجگردون
نماینده مردم محترم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی
 با سلام
 احتراماً، از آن جایی که اخیراً در صفحه شخصی خویش در اینستاگرام، مطلبی را با شهروندان عزیز دوگنبدانی و دیگر دنبال کنندگان این پیج، به اشتراک گذاشته‌اید و بار دیگر از نجابت ما سواستفاده کرده و با غوغاسالاری و سیاه نمایی، سعی کرده‌اید ضمن متهم کردن حقیر و اعضای محترم شورای اسلامی شهر، با اجرای یک سناریوی از پیش طراحی شده، خود را به عنوان قهرمان و ناجی مردم گچساران و باشت معرفی کنید، غافل از این که دوره بزن و در رو تمام و کاسه صبر ما لبریز شده است.


بنابراین امروز دست به قلم بردم تا جهت روشن شدن اذهان شهروندان عزیز دوگنبدانی، توضیح کوتاهی پیرامون عدم نظافت پروژه سنگ فرش محله سادات ارائه دهم.


 جناب آقای دکتر تاجگردون


 هم حضرتعالی و هم آن عزیزانی که از قبل به دستور حضرتعالی در یک شوی تبلیغاتی بچه‌های عزیز و نجیب محله سادات را دستکش به دست، آماده اجرای سناریوی از پیش طراحی شده شما کرده بودند، خوب می دانید که علت این که آن قسمت از محله سادات نظافت نشده است، خود شما هستید که با دخالت در اجرای پروژه‌ها، اجازه نمی‌دهید روند طبیعی و قانونی پروژه‌ها طی شود و سرانجام اینگونه پروژه‌ها هم این می‌شود که مردم عزیز دوگنبدان مشاهده می‌کنند.


پس سعی نکنید با غوغاسالاری، توپ را به زمین دیگران بیندازید و بعد با اجرای یک سناریوی از پیش طراحی شده، خود را یگانه قهرمان داستان به مردم معرفی کنید.


 جناب آقای تاجگردون
 از زمان شروع به فعالیت حقیر به عنوان خادم شهروندان دوگنبدانی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر دوگنبدان، هر روز سعی کردید به طرق مختلف در کار ما کارشکنی کنید و جلوی فعالیت ما را بگیرید، که یکی از همین کارشکنی‌ها هم واگذاری بخشی از پروژه محله سادات به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بود که طبیعتاً چون در حوزه مدیریت شهری بود، باید توسط شهرداری انجام می‌گرفت.


 جهت اطلاع حضرتعالی، هنوز هم این قسمت از پروژه به شهرداری واگذار نشده است، پس چطور انتظار دارید پروژه‌ای که هنوز شهرداری تحویل نگرفته است، توسط شهرداری نگهداری و نظافت شود؟


بهتر نیست به جای طراحی و اجرای سناریو برای تخریب دیگران، هم شما و هم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که از طرف شما مأمور اجرای این قسمت از پروژه محله سادات بوده است، به وظیفه ذاتی خویش بپردازید و در کار دیگران دخالت نکنید.


 جناب آقای تاجگردون


 هیچ با خود اندیشیده‌ای که چرا این روزها همه از عملکرد شما انتقاد می کنند؟


یکی از دلایل اصلی این انتقادات، همین موضوع است که شما وظیفه قانونی خویش که تصویب قانون و نظارت بر اجرای آن است را فراموش کرده‌اید و سعی می‌کنید با دور زدن قانون، در کار دیگران دخالت کنید و سرانجام هم مسئولیت دخالت در کارها رو نپذیرید و اگر کوچکترین مشکلی پیش آمد، با غوغاسالاری دست به سیاه نمایی بزنید و خود را قهرمان میدان بدون هماورد به مردم معرفی کنید.


 در پایان هم این را بدانید که اگر در طی دو سال گذشته در مقابل تخریب‌ها و کارشکنی‌های حضرتعالی در کار شورا و شهردار، سکوت کرده‌ایم، دلیل بر این نیست که پاسخی نداشته‌ایم، بلکه به دلیل احترامی بود که برای حضرتعالی به عنوان وکیل مردم قائل بودیم، وگرنه حرف برای گفتن زیاد است که انشالله در آینده‌ای نزدیک در مورد دیگر پروژه‌ها مخصوصاً پروژه پیاده محور خیابان بلادیان و دریاچه مصنوعی با شهروندان عزیز دوگنبدانی سخن خواهم گفت.

 

گفتنی است نماینده گچساران و باشت در مجلس اخیرا  در تازه ترین پست اینستاگرامی اش با انتقاد از عملکرد شهرداری گچساران در محله سادات نوشته بود :چند ماه پیش محله سادات بهسازی شد و یک فضای خوب شکل گرفت و بدون یک ریال هزینه از شهرداری این فضای خوب دو دستی تقدیم شهرداری شد.

 

وی افزوده بود:در جشن افتتاح هم شهردار محترم و اعضاء محترم شورای شهر تشریف داشتند. از آن روز تاکنون یک ذره آشغال خیابان جمع نشد و وضع امروزش را ببینید. این دیگه تقصیر آمریکا نیست. بعضی‌ها دوست دارند در حد خودشون به قطار توسعه سنگ بندازند. مردم خودشان بیان وسط محلشونو تمیز کنند. اعتبار را میشه از تهران آورد ولی تمیزکننده خیابان را نه.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.