گروه: اخبار استان خبر: 139289 / تاریخ انتشار : 1398/8/9 ساعت : 17:48
در آئین غبارروبی گلزار شهدا صورت گرفت:

معنویت و بصیرت افزایی نسل جوان مهمترین راهبرد در پیشبرد گام دوم انقلاب+تصاویر

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در آئین غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی گفت: آنچه امروز نیاز اساسی کشور است بحث توجه به معنویت و بصیرافزایی نسل جوان برای پیشبرد اهداف عالی گام دوم انقلاب است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز و به مناسبت هفته بسیج دانش اموزی، مسئولان شهرستان لنده به همراه جمعی از دانش آموزان بسیجی با حضور در گلزار مطهر شهدای والامقام این شهرستان ضمن تجدیدمیثاق با آنان و آرمان های انقلاب بیعتی دوباره بستند.

در این مراسم معنوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز به خصوص شهید محمد حسین فهمیده گفت: شهید محمد حسین فهمیده نشان داد که برای رسیدن به اهداف عالی یک انسان به کامل رسیده باید فهمیده عمل کرد که این شهید نوجوان با بستن نارنجک به خویش چنان فهمیده عمل کرد که رهبر انقلاب آن را رهبر انقلاب خواندند.

وی اظهارکرد: این انقلاب ماحصل خون هزاران شهیددانش آموز و نوجوان و جوان انقلابی است که امروز نسل جوان ما میراث داران این راه و آرمان ها هستند.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا گفت: آنچه امروز نیاز اساسی کشور است بحث توجه به معنویت و بصیرافزایی نسل جوان برای پیشبرد اهداف عالی گام دوم انقلاب است.

وی تاکیدکرد: بسیج دانش آموزی به عنوان یکی از نهادهای فعال و تاثیرگذار در حوزه تربیت نسل جوان است که می تواند به رشد و پویایی نوجوانان و جوانان این مرز و بوم کمک کند.

در ادامه نیز مسئولان با عطر و گلاب قبور مطهر شهدا را شستشو کردند، ادامه تصاویر را در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.