گروه: اخبار استان خبر: 139254 / تاریخ انتشار : 1398/8/9 ساعت : 08:28

کاهش شدید آرای روشنفکر در انتخابات ۹۸/نستور درخشنده پور راه را بر روشنفکر بست!

جمع زیادی از حاضرین در نشست شب گذشته از اقوام و نزدیکان درخشنده پور بوده اند و قطعا این موضوع ریزش آرای روشنفکر را بمعنای تمام نشان میدهد و با این اوصاف شانس روشنفکر برای پیروزی و یا حتی ستاره شدن در دوره بعدی انتخابات کاهش چشمگیری پیدا کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شب گذشته نشست نستور درخشنده پور از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی ر حوزه بویراحمد و دنا با جمعی از هواداران خود بمناسبت آغاز ماه ربیع الاول برگزار شد.این نشست که با حضور چشمگیر و گسترده هواداران درخشنده پور برگزار شد حاوی چند پیام مهم بود که در زیر به آن اشاره شده است:

اولا این حضور نشان داد که درخشنده پور با برنامه تمام میخواهد در صحنه انتخابات بماند و تداعی کننده آرای سرنوشت ساز وی در این دوره از انتخابات خواهد بود.


دوما جمع زیادی از حاضرین در این نشست از اقوام و نزدیکان وی بوده اند و قطعا این موضوع ریزش آرای روشنفکر را بمعنای تمام نشان میدهد و با این اوصاف شانس روشنفکر برای پیروزی و یا حتی ستاره شدن در دوره بعدی انتخابات کاهش چشمگیری پیدا کرد.

سوما نشان میدهد که مردم به دنبال حضور چهره های جدید از سوی جریانات مختلف در انتخابات هستند و به این موضوع واکنش مثبت نشان می دهند.

چهارما پیش بینی نتیجه انتخابات ۹۸ پیچیده تر شد و این موضوع نشان از حضور سلایق مختلف دارد.

پنجما با این اوصاف انتخابات ۹۸ در بویراحمد و دنا یکی از پرشورترین انتخابات مجلس خواهد بود چون کثرت کاندیداها و پایگاه مردمی آنان در این دوره بیش از پیش است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
میلاد ج
1398/8/9 - 20:33
سلام خدمت همه دوستان عزیز عرض کنم اگر هزارتا درخشنده در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنه باز هم روشنفکر قبوله انشالله
rateup 5
 ratedown 0
بویراحمدی
1398/8/9 - 22:14
اگر نویسنده انسان به درد خوری بود اسمش را می نوشت اینها بیشترش طرفدار روشنفکر بودند و گفتند زنگ زدند وما هم رفتیم گفتیم که قول دادیم گفتند اشکال نداره بیایید در جلسه بنشینید
rateup 3
 ratedown 0
اداره غله
1398/8/10 - 02:37
چرا نظرات را مسدود کردی.
rateup 1
 ratedown 0
محمد
1398/8/14 - 22:33
واقعاخنده اور روشنفکرروبادرخشنده مقایسه میکنیدهرجامیری حرف ازروشنفکرواقعاارای خیلی بالایی داره خودتون بپرسیدتومغازه توتاکسی توخیابون تاباچشم ببینیدسونامی روشنفکررو
rateup 2
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.