گروه: اخبار استان خبر: 139093 / تاریخ انتشار : 1398/8/18 ساعت : 07:55

سردرگمی مردم دهدشت پشت چراغ های خاموش راهنمایی و رانندگی + تصاویر

برخی از چهار راه های شهر دهدشت نیز امروز خاموش بوده و همین امر موجب اختلال در ترافیک برخی خیابان ها شده است و با توجه به بارندگی هوا این خاموشی تا حدود زیادی برای رانندگان دردسر آفرین بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس چراغ های راهنمایی و رانندگی از مهمترین علائم هشدار دهنده رانندگی هستند و بیشترین تاثیر را در نظم و ترتیب دادن به خیابان های شهر دارند.

 
بارها مشاهده شده که نبود این چراغ ها و یا ایراد و خرابی آن ها موجب بر هم خوردن نظم ترافیکی شده و گاها نیز باعث بروز تصادفات در چهار راه ها و خیابان های شلوغ شده است.
 
چرغ های راهنمایی و رانندگی برخی از چهار راه های شهر دهدشت نیز امروز خاموش بوده و همین امر موجب اختلال در ترافیک برخی خیابان ها شده است و می تواند برای رانندگان دردسرساز شود.
 
 
این در حالی است که خیابان های دهدشت در شرایط عادی و‌با وجود چراغ های راهنمایی ترافیک بالایی دارند و برخی اوقات هرج و مرج در معابر شلوغ وجود دارد. همچنین در معابر اصلی شهر عدم رعایت قوانین و بی توجهی به علائم راهنمایی و رانندگی توسط مردم و پارک کردن اتومبیل در این معابر موجب انسداد خیابان ها و کندی ترافیک در شهر دهدشت شده و نظارت قابل توجهی توسط راهنمایی رانندگی صورت نمی گیرد.
 
طبیعتا این مساله در وضعیت عبور و مرور و نظم شهری بی تاثیر نیست و ضرورت توجه بیشتر به این مسئله از سوی مسئولان احساس می شود و امیدواریم که قبل از بروز اتفاقات ناگوار این مشکلات حل شوند.
 
تصاویر تکمیلی؛
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.