گروه: اخبار استان خبر: 139024 / تاریخ انتشار : 1398/8/4 ساعت : 11:43
یادداشت؛

تاجگردون در مسیر رئیس دولت های نهم و دهم/ " میگم میگم " های تاجگردون به واقعیت تبدیل می شود؟

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پس از افشای پیشنهاد 9 میلیاردی به خودش از سوی یکی از منتقدان، با " میگم میگم " های خود یاداور " بگم بگم " های رئیس دولت نهم و دهم شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بهمن ماه سال ۹۱ به نیمه رسیده است و جلسه علنی مجلس با دستور کار استیضاح شیخ‌الاسلام وزیر کار در جریان است، نمایندگان مجلس البته به خود شیخ الاسلام انتقادی ندارند و به خاطر انتصاب مرتضوی از سوی وی  و البته به دستور و پافشاری رئیس جمهور وقت دست به این کار زده‌اند.

 

ازآن موقع بود که بگم بگم های نامزدها و مسئولین شروع شد که این کار فقط در سطح رئیس جمهور رسم بود ،و پایه گذار این بگم بگم ها از سوی رئیس دولت اصولگرایان کلید خورد و فکر نمی کردیم روزی این بگم بگم ها را درانتخابات استان کهگیلویه بویراحمد و همزمان با فرا رسیدن انتخابات مجلس دوباره بشنویم.

 

چهار ماه پیش از شروع انتخابات مجلس شورای اسلامی حساسیت در استان کهگیلویه و بویراحمد بخصوص شهرستانهای گچساران وباشت به اوج خود نزدیک می شود، در این دو شهرستان می توان به نشست های نامزدهای انتخاباتی و شروع تبلیغات پیش از موعد اشاره کرد که کوچه به کوچه و محله به محله شروع شده است.

 

در یکی از این جلسات که باحضور غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستانهای باشت و گچساران برگزار شد؛ تاجگردون مدعی شد که فردی به من پیشنهاد داد که 9 میلیارد تومان به او بدهم، تا دیگر علیه من مطالب انتقادی نزند و در جلسه بعدی اسم این افراد را فاش خواهم کرد.

 

حال با این اظهار جنجالی تاجگردون دقیقا به این سوال برخورد می کنیم، مخاطب سخنان تاجگردون چه کسی و یا چه کسانی می تواند باشد،چه معامله ای بین رئیس کمسیون برنامه وبودجه ونمایندگان احتمالی برسر میزمذاکره بوده است آیا مخاطب تاجگردون در بین کاندیدهای احتمالی هست یا اینکه تاجگردون از این شگرد احمدی نژاد فقط برای حق سکوت نمایندگان احتمالی یا لیدرهای آن ها استفاده می کند،به هر حال همه عموم در انتظار این حرف نماینده شهرستانهای باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی  خواهد ماند تا اسامی فرد یا افرادمورد نظر را اعلام کند.

 

یادداشت: احمد حسینی

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
صداقتی
1398/8/4 - 15:07
هرچی دلت میخواد بگو اما یادت باشه شورای نگهبان یقه ات را خواهد گرفت
rateup 0
 ratedown 0
نادر
1398/8/4 - 15:08
دو دوره نمایندگی زمان کمی برای خدمت به مردم نبود میر شکار
rateup 0
 ratedown 0
مسعود
1398/8/4 - 15:09
رقبای تاجگردون به طرق مختلف سعی دارند تاجگردون از کرسی مجلس بازبماند
rateup 0
 ratedown 0
داریوش
1398/8/4 - 15:09
گچساران و باشت یک صدا فقط تاجگردون
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.