گروه: اخبار استان خبر: 139003 / تاریخ انتشار : 1398/8/3 ساعت : 23:27
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

جنجال آفرینی در حاشیه نشست نماینده گچساران از زبان رئیس شبکه بهداشت باشت

رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت که در حاشیه نشست نماینده شهرستان با یکی از طوایف این شهر مورد ضرب و شتم قرار گرفت، جزئیات وقوع این اتفاق را توضیح داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امشب نشست غلامرضا تاجگردون با مردم یکی از طوایف شهرستان باشت با حواشی زیادی همراه بود و گویا در حاشیه این نشست همراه با جنجال بوده است.گفته می شود دست یکی از لیدرهای غلامرضا تاجگردون در کنار این نشست شکسته و یکی از مدیران باشتی نیز کتک خورده اند.


رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت در حاشیه این نشست کتک خورده و مورد ضرب وشتم قرار گرفته و روانه بیمارستان شهید رجایی گچساران شده است.


به منظور آگاهی از جزئیات این حادثه خبرنگار صبح زاگرس به بیمارستان شهید رجایی گچساران مراجعه کرده و پس از گفتگو با رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت از جزئیات این ماجرا سوال پرسیده است.


فرشاد رستمی در گفتگو با صبح زاگرس در توضیح این اتفاق گفت: با توجه به این که از مدعوین نشست امروز نماینده شهرستان بودم برای شرکت در جلسه رفته بودم و وقتی داخل کوچه شدم و قبل از این که به محل برگزاری نشست برسم شوهر یکی از همکارانم مرا صدا زد و بعد از کمی صحبت کردن، شروع به جر و بحث کرد.


رستمی ادامه داد: به نظر می رسداز قبل به دنبال این بودند که جلسه را بر هم بزنند و این درگیری را به جلسه امروز چسباندند که شلوغ بازی دربیاورند.


رئیس شبکه بهداشت و درمان بهداشت ادامه ماجرا را اینگونه بیان کرد : پس از صحبت اولیه، این فرد شروع به فحاشی و سپس ضرب و شتم من کرد و بعد هفت یا هشت نفر دیگر به کمک او آمدند و سپس نیروی انتظامی آمد.


وی در پایان در خصوص وضعیت جسمانی خود گفت: دنده هشت و انگشت دستم شکسته است.


انتهای پیام /

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/8/12 - 21:54
سیاسی بازی های عده ای سیاست زده بی فرهنگ. متاسفانه دنیا عده ای را با ظاهر و قیافه های موجه فریب داده و غرق شدن. خدا به فریاد این افراد برسه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.