گروه: اخبار استان خبر: 138992 / تاریخ انتشار : 1398/8/3 ساعت : 16:49

تقدیر فرماندار باشت از اقدامات اداره ورزش و جوانان شهرستان

حسینی گفت: ورزش شهرستان در رشته های مختلف همواره در سطح استانی و فراتر مطرح بوده اند و شاهد حضور برجسته آنان در سطوح استانی و ملی هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس : به مناسبت هفته تربیت بدنی فرماندر شهرستان باشت با کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت دیدار کرد.

در این دیدار سید مسعود حسینی فرماندار باشت  ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گفت:  خوشبختانه ورزش شهرستان در رشته های مختلف همواره در سطح استانی و فراتر مطرح بوده اند و شاهد حضور برجسته آنان در سطوح استانی و ملی هستیم. و در طول یک سال گذشته با آمدن آقای عسکری ورزش در شهرستان باشت جانی دوباره گرفته است .و از آقای عسکری روسا و نائب رئیسان هیاتها کارکنان اداره بابت فعالیتهای انجام گرفته صمیمانه  تشکر می کنم.

فرماندار گفت: اقدامات اداره ورزش و جوانان در حوزه های مختلف   بسیار چشمگیر بوده و امید است در روزهای پیش رو شاهد فعالیت های بیشتر و رونق  بیشتر  ورزش  در شهرستان باشیم.

بیشتر  ورزش  در شهرستان باشیم

در ابتدای این دیدار مهدی عسکری  رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت  ضمن تشکر و سپاس از فرماندار شهرستان به جهت حمایت ایشان از فعالیتهای ورزشی  گزارشی از اقدامات و فعالیت ها اداره ورزش در سه حوزه ورزش .جوانان و  پروژه های عمرانی در طول یکسال گذشته   ارائه نمود.

 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.