گروه: اخبار استان خبر: 138991 / تاریخ انتشار : 1398/8/5 ساعت : 12:17
یادداشت؛

خطاب به بیعت اصل؛ کاری که انجام دادید شربت مردانگی بود نه جام زهر!

یکی از اصولگرایان استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به سید قدرت الله بیعت اصل طی یادداشت گفت:کاری که انجام دادید جام زهر نبود شربت مردانگی بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس :در پی دومین نشست اصولگرایان گچساران و باشت و نامزدهای احتمالی آنان خبرهای مختلفی به گوش می رسد، اما آنچه از این خروجی بدست آمده است سید قدرت حسینی نماینده اسبق شهرستانهای گچساران و باشت گزینه نهایی این نشست خواهد بود، که بعد از اتمام این نشست سید قدرت الله بیعت اصل نیز طی یک یادداشتی گفته بود بخاطر وحدت و به احترام مردم کاسه زهر را می نوشم و سکوت می کنم.

در همین رابطه یکی از فعالان اصولگرا طی یادداشتی به سید قدرت بیعت اصل گفت: برادر گرامی جناب سید قدرت الله بیعت اصل، فعالیت های جنابعالی در جهت وحدت نیروهای انقلابی ستودنی است در این جمعه مقدس، هم بخاطر تشکیلات جلسات و هم تاکید بروحدت وهم انصراف از کاندیداتوری کمال تقدیر وتشکر را می کنیم.

در یادداشت این اصولگرا آمده است: آنچه شما نوشیدی جام زهرنبود بلکه شربت مصفای مردانگی  وعزت بودکه کام همه را شیرین کرد و مایه افتخار شد،به فضل خداوند سبحان تا موفقیت کامل در کنار همدیگر همچون گذشته مقاومت کرده و باتمام تلاش این آغاز میمون را ختم به پایانی عزت آفرین خواهیم کرد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.