گروه: اخبار استان خبر: 138956 / تاریخ انتشار : 1398/8/2 ساعت : 17:08

پایان مرثیه یک خیابان در لنده با پیگیری های صبح زاگرس+تصاویر

پس از پیگیری های صبح زاگرس در خصوص وضعیت نامناسب خیابان شهید نژاد تقوی لنده، این خیابان به همت اداره آبفای شهری لنده لوله گذاری و آسفالت شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،امروزه رسانه به عنوان مهمترین ابزار توسعه در جامعه محسوب می شود که تاثیرگذاری آن و پیگیری مطالبات مردمی و همراهی مسئولان باعث رفع خیلی از مشکلات خواهدشد.

با توجه به فرا رسیدن فصل بارندگی وضعیت خیابان‌های سطح شهر لنده که توسط ادارات خدمات رسان کنده کاری شده اند وضعیت اسف باری دارند به طوری که صدای اعتراض شهروندان از وضعیت موجود نیز بلند شده است.

 

 

خیابان های شهید نژاد تقوی و سایر نقاط شهر به گونه ای است که با بارندگی های چند روز گذشته نشین کرده و کار تردد خودرها و شهروندان را هم با مشکلاتی مواجه کرده است.

در پی انتشار گزارش "رونمایی از خیابان های جنگ زده در مرکز شهر لنده+تصاویر" اداره آبفای شهری لنده در راستای ارج نهادن به مقام رسانه و تکریم حقوق شهروندی پروژه تعویض خط لوله جدید خیابان شهید نژاد تقوی به همراه آسفالت این خیابان پس از گلایه ها و تاخیر های زیاد با همکاری شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی  شهرستان لنده انجام شد.

تصاویر زیر متعلق به جانمایی و عملیات روکش آسفالت خیابان شهید نژاد تقوی در شهرلنده است:

 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.