گروه: اخبار استان خبر: 138814 / تاریخ انتشار : 1398/8/1 ساعت : 07:25

دوئل بهرامی - موسوی در اردوگاه اصلاح طلبان بویراحمد و دنا/چه کسی پاشنه آشیل می شود؟

حضور محمد بهرامی در کنار گزینه موسوی برای انتخابات، بخش دیگری از آرای جریانی را به سبد شهردار اسبق یاسوج خواهد ریخت و به نظر می رسد باز هم اجماع مورد نظر برای انتخاب یک گزینه نهایی با شکست احتمالی مواجه خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد همیشه دارای حساسیت های ویژه خود بوده است و با توجه به این که کمتراز 5 ماه تا زمان برگزاری انتخابات باقی مانده است، گروه های سیاسی در پی یارگبیری و جمع بندی نهایی برای حضور در انتخابات هستند.

 

در حوزه بویراحمد و دنا نیز شرایط به همین گونه است و اصلاح طلبان و اصولگرایان به دنبال یافتن بهترین گزینه برای حضور موثر در این عرصه مهم هستند.

 

اصلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا در ماه های اخیر جلسات زیادی را برگزار کرده اند و سید باقر موسوی به عنوان رئیس شورای اصلاح طلبان استان حمایت خود را از اردوان ایزدپناه برای حضور در انتخابات این حوزه به عنوان گزینه اصلاح طلبان اعلام کرده است و به نظر می رسد توانسته است نظر سران اصلاحات در حوزه سردسیر استان را به سمت ایزدپناه تغییر دهد.

 

اما به نظر می رسد یکی از کسانی که قصد تمکین از نظر موسوی را ندارد، محمد بهرامی شهردار اسبق یاسوج است که قصد دارد در انتخابات شرکت کند و حامیان وی این روز ها در فضای مجازی به شدت در حال تبلیغ برای بهرامی هستند.

 

اگر بهرامی بخواهد به طور مستقل در انتخابات شرکت کند یک چالش اساسی برای اصلاح طلبان بویراحمد و دنا به وجود خواهد امد؛ چرا که از یک طرف برخی از ان ها در دو دوره گذشته با حمایت غلام محمد زارعی به جایگاه و مقام در سطح استان و شهرستان رسیده اند و به احتمال زیاد در این دوره از زارعی حمایت خواهند کرد، بنابراین طیفی از اصلاح طلبان که خود را وامدار نماینده فعلی بویراحمد و دنا می دانند، در این دوره نیز به سمت وی خواهند رفت.

 

از طرف دیگر حضور بهرامی، بخش دیگری از آرای جریانی را به سبد شهردار اسبق یاسوج خواهد ریخت و به نظر می رسد باز هم اجماع مورد نظر برای انتخاب یک گزینه نهایی با شکست احتمالی مواجه خواهد شد.

 

در ادامه تصاویری از فعالیت حامیان محمد بهرامی در فضای مجازی را مشاهده می کنید:

 

 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.