گروه: اخبار استان خبر: 138811 / تاریخ انتشار : 1398/7/30 ساعت : 12:17

جنجال بر سر ماشین در شورای شهر یاسوج/پل و زیرگذر نخواستیم ماشین رو بهشون بدید!

سطح مطالب بحث شده در این شورا به ماشین کشیده شده است، جاییکه اعضای شورای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد دعوایشان بروی اتومبیل رییس شوراست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، اصولا برنامه ریزی شهری یکی از اصول توسعه هر شهری به شمار می رود، در این راستا در کشور ما ایران سیاست گذاری کلان هر شهر توسط شورای شهر صورت می پذرد و شهرداری ها در این بین مجری این قبیل اقدامات هستند.

 

از همین منظر این روزها شورای شهر و شهرداری یاسوج وضعیت خوبی ندارند، بیش از دوسال از عمر این پارلمان محلی میگذرد و هنوز التهاب در آن نقش آفرینی می کند.

 

سطح مطالب بحث شده در این شورا به ماشین کشیده شده است، جاییکه اعضای شورای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد دعوایشان بروی اتومبیل رییس شوراست.

 

"کی ماشین را برده" و "چرا برده" و "باید به کمیته تخلفات معرفی شود!" جملاتی هستند که جایگزین نیازمندی های اساسی و برنامه ریزی های اصولی شهری یاسوج شده اند.

 

این روزها دیارمان یاسوج دیگر آنچنان که باید و شاید در مسیر توسعه یافتگی شهری حرکت نمیکند، به وضوح مشخص است شهردار و شورای شهر هماهنکی خاصی با هم ندارند.

 

این همان موضوعی است که همه ما باید به دقت به آن نگاه کنیم!

وقتی انتخابات به سمتی بغیر از اصول اساسی و شایسته سالاری برود نتیجه بحث چنین انتخابی می شود که چرا ماشین را تحویل نداده ای!

 

طی دو سال گذشته کدام پروژه مهم شهری و بازآفرینی در شهر یاسوج به اتمام رسیده است؟

کمتر از دوسال دیگر به عمر شورا باقی مانده است و عملا سیاست ها در مسیر درست در حال ریل گذاری نیست و در مسیر درست برنامه ریزی نمی شود.

 

دیگر رسانه ها حتی میلی به پوشش جلسات شورای شهر یاسوج نشان نمی دهند، جلساتی که فقط نا امیدی به جامعه تزریق می کنند.

 

یادداشت از: اصغر جمشیدی

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/8/1 - 15:00
خدا می دونه حیف عمرت رو تلف کنی و سر صف وایسی رای بدی به این افراد. اگه مثلا شهر ما شورا نداشته باشه کدوم طرح هاش رو زمین مونده ؟اصلا طرحی هست ...
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.