گروه: اخبار استان خبر: 138807 / تاریخ انتشار : 1398/7/30 ساعت : 15:03
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خبر داد

کشف 13 قبضه اسلحه و دستگیری 60 فرد متخلف در کهگیلویه و بویراحمد

هاشمی گفت: از ابتدای مهر ماه تاکنون 54مورد تخلف در مناطق حفاظت شده استان صورت گرفته و دراین راستا 60 نفرمتخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: با وجود مشکلاتی مانند کمبود نیرو، خودرو، گستردگی استان، پراکندگی مناطق، تراکم وظایف، عمکرد یگان حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد در یک ماهه مهرماه مناسب ارزیابی می‌شود. 

 

هاشمی افزود: برنامه‌های آموزشی، کنترل و نظارت حداکثری در کنار وظایف و مسئولیت‌های ذاتی محیط زیست، اولویت برنامه های محیط زیست خواهد بود.

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مشکلات را مانع انجام ندادن وظایف ندانست و ضمن اعتقاد به وجود مشکلات بزرگ در کنار کارهای بزرگ گفت: اگر هدف انجام دادن کارهای بزرگ باشد قطعا" با مشکلات بزرگی روبه رو خواهیم شد و مهم آن است که با تدبیر و مدیریت صحیح و برنامه ریزی مناسب و با کمترین هزینه ها بزرگترین کارها را انجام دهیم .

 

وی تصریح کرد:  یگان حفاظت محیط زیست استان از ابتدای مهرماه تاکنون کنترل خوبی بر وضعیت مناطق تحت نظارت داشته و توانسته با برنامه‌ریزی دقیق و چندلایه عملکرد بسیار خوبی ارائه دهد طوری که این یگان توانسته است در این مدت یک ماهه 60 نفر شکارچی غیر مجاز را به همراه 13 قبضه اسلحه مجاز و غیر مجاز دستگیر و جهت اعمال قانون به مراجع قضایی معرفی کند.

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت:  نظم کاری، برنامه‌ریزی مناسب، هدف‌گذاری دقیق و تقسیم درست منابع در دستیابی به اهداف بسیار مهم هستند و در این راستا در طی سال جاری با هماهنگی بین بخشی که با برنامه ریزی مناسب ایجاد شده است  برای مدا زمان باقیمانده از سال جاری بهتر ارزیابی می شود.

 

انتهای پیام/

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.