گروه: اخبار استان خبر: 138766 / تاریخ انتشار : 1398/7/29 ساعت : 14:26
فرماندار کهگیلویه:

ستاد پدافند غیرعامل همه نهادها باید فعال شود/پیوست پدافند غیرعامل در همه پروژه‌های عمرانی ضروری است

علیرضا اتابک گفت: ستاد پدافند غیرعامل برای مقابله با حوادث احتمالی در همه نهادها باید فعال شده و جلسات لازم را تشکیل دهند، برای آمادگی کامل نهادها در بحث پدافند غیرعامل مانورهای مختلفی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلسه شورای پدافند غیر عامل با حضور مسئولان و مدیران شهرستانی در محل جلسات فرمانداری دهدشت برگزار شد.

 

فرماندار کهگیلویه گفت: با برنامه ریزی صحیح و درست همه نهادها می توانند تهدید ها را شناسایی و آن ها را به فرصت تبدید کنند.

 

علیرضا اتابک گفت: پدافند غیرعامل موضوعی نیست که فقط به یک نهاد خاص مرتبط باشد و همه نهادها باید در این زمینه و در حیطه خود آمادگی های لازم و کامل را برای مقابله با حوادث و خطرهای احتمالی داشته باشند.

 

وی با اشاره اینکه مقابله با دشمن با شیوه‌های تقابلی و استفاده از دانش یک مجموعه در جنگ‌ها از صدر اسلام هم وجود داشت، گفت: در شرایط سخت پای‌کار بودن و آمادگی در همه زمینه‌ها پدافند غیرعامل محسوب می‌شود و این تجربه در قطعی چند روزه گاز در شهرستان مشهود بود.

 

علیرضا اتابک گفت: ستاد پدافند غیرعامل برای مقابله با حوادث احتمالی در همه نهادها باید فعال شده و جلسات لازم را تشکیل دهند. برای آمادگی کامل نهادها در بحث پدافند غیرعامل مانورهای مختلفی برگزار خواهد شد.

 

فرماندار کهگیلویه به روز بودن ادارات در مقابله با پدافند غیرعامل را حائز اهمیت دانست و گفت: مدیران باید دانش مدیریتی خود در مقابله با پدافند غیرعامل را ارتقا دهند و توانایی های خود را در این زمینه بالا برند.

 

اتابک گفت: پیوست پدافند غیرعامل در همه پروژه‌های عمرانی امری ضروری است و مستندسازی برنامه‌های پدافند غیرعامل از سوی نهادها باید صورت گیرد و از مدیران فعال شهرستان در حوزه پدافند غیرعامل تقدیر خواهد شد.

 

فرماندار کهگیلویه همچنین از همکاری ادارات و نهادها به خصوص سپاه پاسداران به خاطر برپایی موکب و خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسین قدردانی کرد.

 

تصاویر تکمیلی؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.