گروه: اخبار استان خبر: 138711 / تاریخ انتشار : 1398/7/28 ساعت : 16:16
مدیر ورزش و جوانان باشت:

پیشرفت در عرصه ورزش باشت نیاز به توجه همگانی دارد

بدون شک تلاشهای شبانه روزی دست اندرکاران و مسئولین در ورزش کشور و استان باعث خواهد شد تا در این عرصه شاهد رشد و شکوفایی و در نهایت افتخار آفرینان غیورمردان و بانوان این مرز و بوم باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به مناسبت گرامی داشت هفته تربیت بدنی مهدی عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت ضمن تبریک هفته تربیت بدنی،از تمامی کسانی که  تلاش کردند تا ورزش این شهرستان نام و رسمی در سطوح مختلف پیدا کند قدر دانی کرد.

 

عسکری گفت:ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزش، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرار گیرد.

 

وی افزود:بدون شک تلاشهای شبانه روزی دست اندرکاران و مسئولین در ورزش کشور و استان باعث خواهد شد تا در این عرصه شاهد رشد و شکوفایی و در نهایت افتخار آفرینان غیورمردان و بانوان این مرز و بوم باشیم و این امر را می طلبد که تمام دست اندرکاران و مسئولین شهرستان برای پیشبرد ورزش شهرستان تلاش کنند تا در سطوح مختلف شاهد نقش آفرینی ورزشکاران باشتی در رشته های مختلف ورزشی باشیم ،همانطور که در چندین رقابت در سطح ملی و کشوری توانستیم به عناوین مهم  ورزشی در رشته های مختلف دست یابیم برای ادامه و روند رو به رشد نیاز به بسیج همگانی در سطح شهرستان را داریم.

 

عسکری اظهار داشت:اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت  ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش، آرزوی موفقیت و بهروزی همه ورزشکاران عزیز جمهوری اسلامی در تمامی عرصه های داخلی و بین المللی و بر افراشته شود و پرچم پر افتخار کشورمان را در اقصی نقاط دنیا از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت گفت: در پایان وظیفه خود می دانم از همراهی دلسوزانه آقای علوی  مدیرکل ورزش و جوانان استان  ، آقای تاجگردون  نماینده  مردم در مجلس شورای اسلامی‌ ، آقای حسینی فرماندار ورزش دوست شهرستان و حاج آقا عبودی امام جمعه شهرستان و دیگر مسولین شهرستانی  قدردانی نموده و این روز عزیز و هفته تربیت بدنی و ورزش را به خانواده های معظم و معزز شهدای ورزشکار، ورزشکاران بسیجی و ایثارگر، پیشکسوتان و قهرمانان ، جامعه بزرگ ورزش شهرستان  و آحاد مردم ورزش دوست شهرستان تبریک عرض نمایم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.