گروه: اخبار استان خبر: 138673 / تاریخ انتشار : 1398/7/25 ساعت : 16:03
ارائه خدمات متنوع به روستاهای لنده:

اجرای 26هزار مترمکعب آسفالت با اعتباری افزون بر 15میلیارد ریال در روستاهای سرآسیاب و مال ملا+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده با اشاره به سیاست های مهم دولت در حمایت از روستاها گفت: امروز عزم راسخ دولت برای ارائه بهترین خدمات به روستاها است که در همین راستا عملیات آسفالت معابر روستایی در سرآسیاب و مال ملا در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، روستاها بهترین محل برای رشد و تولید انواع محصولات کشاورزی و دامی هستند که نیازمند حمایت های ویژه مسئولان به خصوص در حوزه خدمات شهری هستند.

فرماندار، معاون فرماندار، بخشدارمرکزی، رئیس بنیاد مسکن شهرستان و جانشین منطقه انتظامی شهرستان لنده امروز پس از حضور در روستای مال ملا از عملیات اجرایی آسفالت این روستا بازدید کردند.

سید خدادوست موسوی در بازدید از عملیات اجرایی آسفالت در روستای مال ملا گفت: امروز و در ادامه خدمات رسانی به روستاهای شهرستان لنده عملیات اجرایی آسفالت روستاهای سرآسیاب و مال ملا با بیش از 26هزار مترمکعب آسفالت با اعتباری افزون بر پانزده میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات شهرستانی با همت بنیاد مسکن شهرستان لنده پس از اجرای کامل آسفالت روستای سراسیاب در روستای مال ملا در حال کار است.

وی افزود: اجرای عملیات آسفالت این روستاها چند سالی است که در برنامه کاری مسئولان شهرستان قرار گرفته است ولی به دلیل کمبود اعتبار نتوانستیم عملیات آسفالت آنان را اجرایی کنیم که امروز و به همت بنیاد مسکن در حال اجرایی است.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: عملیات آسفالت روستای قیام به دلیل عدم گازرسانی به این روستا فعلا متوقف شده است تا بحث لوله گذاری گاز آن اجرایی شود و سپس آسفالت شود.

وی ارائه خدمات متنوع به روستاهای دو بخش مرکزی و موگرمون را یکی از مهمترین سیاست های کاری خود دانست و از مسئولان نیز خواست تا با تمام توان خود در راه خدمات رسانی به مردم کوتاهی نکنند.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.