گروه: اخبار استان خبر: 138643 / تاریخ انتشار : 1398/7/25 ساعت : 08:45

حضور زارعی در موکب هدایتخواه در عراق/گپ و گفت خودمانی سه چهره سیاسی مطرح استان+عکس

شب گذشته تصویری در فضای مجازی استان دست به دست شد که نشان از حضور نماینده فعلی بویراحمد و دنا در کنار نماینده سابق این حوزه انتخابیه و همچنین نماینده سابق کهگیلویه بزرگ می داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در حالی که چند ماه به انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است اما فضای استان را تحت تاثیر گذاشته و خبرهی منتشر شده از گروه های مختلف سیاسی در صدر اخبار رسانه ها و فضای مجازی استان قرار دارد.

 

اما این روزها با نزدیک شدن به اربعین حسینی حال و هوای خاصی بر کل کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد حاکم شده است و حتی فضای انتخاباتی و سیاسی استان را تحت تاثیر خود قرار داده است و افراد را بیشتر به هم نزدیک کرده است.

 

در سال های اخیر یکی از رقابت هایی که میان نامزدهای انتخاباتی در سطح استان داغ بود، رقابت میان غلام محمد زارعی و ستار هدایتخواه در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا بود؛ اما همانطور که گفته شد اربعین حسینی بسیاری از افرادی که در میدان سیاست رقیب یکدیگر بوده اند را در کنار هم قرار داده است تا برای ساعاتی فارغ از فضای پر التهاب سیاسی در کنار هم باشند.

 

از شب گذشته تصویری در فضای مجازی استان دست به دست شد که نشان از حضور نماینده فعلی بویراحمد و دنا در کنار نماینده سابق این حوزه انتخابیه و همچنین نماینده سابق کهگیلویه بزرگ می داد؛ تصویری که در موکب متعلق به ستار هدایتخواه گرفته شده است.

 

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.