گروه: اخبار استان خبر: 138642 / تاریخ انتشار : 1398/7/25 ساعت : 08:26
در گفتگو با صبح زاگرس:

واکنش مدیرکل ثبت احوال استان به اظهارات رئیس ثبت احوال دنا/عزل این مدیر به دلیل برخی تخلفات بود/خود این فرد به دنبال نمایندگان بود و به نتیجه نرسید

تقوی گفت: خیلی از مسائل محرمانه است و بیشتر مسائل مطرح شده از سوی ایشان مربوط به این نامه منتشر شده نیست و برخی از ادعا های وی از سوی سازمان مرکزی نیز کذب تلقی شده است و بدون شک عزل وی ناشی از برخی تخلفات اداری است.

مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اظهارات رئیس معزول ثبت احوال دنا گفت: مطالب منتشر شده توسط رئیس اداره ثبت احوال شهرستان دنا کذب محض است و بنا به یکسری تخلفات اداری که قطعاً درون سازمانی است تا کنون نخواستیم و نمی خواهیم بیرون درج شود با وی مدارا کردیم.

 

تقوی در ادامه افزود: نامه منتشر شده وی مربوط به تیرماه سال جاری است و قطعا در همان زمان اگر می خواستیم وی را عزل می کردیم و به خاطر برخی تخلفات وی را عزل کردیم.

 

مدیرکل ثبت احوال استان با اظهارگلایه مندی شدید از رسانه ها گفت: انتظار داشتیم رسانه ها به وظایف خود درست عمل کنند و صحت و سقم یک مسئله را به درستی جویا شوند که این مسئله حق الناس است و در راستای حقوق شهروندی باید شفاف سازی صورت می گرفت و این کار اخلاقی نبود.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: مطالب وی کاملا نادرست است و به هیچ وجه نمایندگان از ما حرف شنوی نخواهند داشت و اتفاقا خود این فرد به دنبال نمایندگان بود و به نتیجه نرسیده است.

 

تقوی در ادامه اظهارکرد: در حوزه مدیریتی هیچ ارتباطی با هیچکدام از نمایندگان استان ندارم و اساسا در حوزه کاری، نمایندگان خیلی نفوذ نخواهد داشت چرا که ثبت احوال همانند سایر دستگاه ها نیست و همیشه بدون حاشیه و تخصصی بوده است و هیچ وقت هیچ کدام از نمایندگان محترم دخالت نداشته اند.

 

مدیرکل ثبت احوال استان گفت: خیلی از مسائل محرمانه است و بیشتر مسائل مطرح شده از سوی ایشان مربوط به این نامه منتشر شده نیست و برخی از ادعا های وی از سوی سازمان مرکزی نیز کذب تلقی شده است.

 

وی گفت: عزل وی تنها بهانه برای مطرح شدن این مباحث است و بدون شک عزل وی ناشی از برخی تخلفات اداری است .

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
یاسوج
1398/7/25 - 15:22
سلام استخدام غیر قانونی با سفارش نماینده دخالت نیست؟
rateup 0
 ratedown 0
بی نام
1398/7/27 - 17:53
ثبت احوال سازمان تخصصی که متاسفانه مدیر غیره تخصصی اداره میکنه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.