گروه: اخبار استان خبر: 138611 / تاریخ انتشار : 1398/7/24 ساعت : 18:45
بعد از کوچ فریدون به اوین؛

بازخوانی سفر محرمانه و پرحاشیه برادر رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد/کدام یک از مسئولان استان با فریدون به تفریح رفتند؟+عکس

حسین فریدون برادر رئیس جمهور و از چهره های خبرساز دولت یازدهم که امروز راهی زندان اوین شد، پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 96 سفر پرحاشیه و محرمانه ای به کهگیلویه و بویراحمد داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وکیل حسین فریدون گفت: روز گذشته دادستانی تهران طی تماسی اعلام کرد که باید برای اجرای حکم  دادستانی حاضر شویم.

 

حسین سرتیپی گفت: امروز بنده به همراه موکلم در دادسرای اجرای حکم حضور پیدا کردیم و تشریفات قانونی اجرای حکم به اتمام رسید، چند لحظه پیش موکلم حسین فریدون در زندان اوین مستقر شد.
 
 
در این گزارش به حضور حسین فریدون در کهگیلویه و بویراحمد در خرداد ماه سال 96 می پردازیم و حواشی که این سفر به دنبال داشت.
 

سفر غیرمنتظره و محرمانه حسین فریدون برادر حسن روحانی در فضای پسا انتخابات به یاسوج در حالی به وقوع پیوست و هواپیمای حاوی وی در فرودگاه یاسوج بر زمین نشست که برخی مسئولان کهگیلویه و بویراحمد نیز از وی استقبال کردند و طبق گفته برخی از شاهدان پرواز روز گذشته سوم خرداد 96 تهران به یاسوج در حالی حسین فریدون  را در فرودگاه یاسوج بر زمین نشاند که به گفته این مسافران حتی آنان تا هنگام فرود این هواپیما در پایتخت طبیعت از حضور وی در این پرواز آگاه نبودند.

 

از طرفی دیگر نحوه مواجهه مسئولان استانی با انتشار اخبار مرتبط به این سفر، بویژه سراسیمگی  یک مدیرکل استانداری در تکذیب این خبر با وجود اینکه طبق شواهد خود وی همراه یک نفر از مدیران دستگاههای اجرایی از فریدون استقبال کرده است و این موضوع موجب بهت و حیرت و البته ابهامات فراوانی پیرامون این سفر محرمانه شده که ابهام زدایی از این سفر به یک مطالبه عمومی مبدل شده است.

سید محمد موحد پور مدیرکل پیشین دفتر استاندار کهگیلویه و بویراحمد که به همراه سید موسی خادمی به لرستان رفته بود و خود از استقبال کنندگان از حسین فریدون بود در گفت و گو با سایت های خبری  و خبرگزاری ها سفر برادر رئیس جمهور را از اساس کذب خواند.

 
پس از این که موحدپور همه چیز را در کمال آرامش تکذیب کرد، پس از حدود هفت ماه انتشار یک عکس خبرساز شد؛ عکسی که از حضور فریدون به همراه موحدپور و پژمان نیک اقبالی معاون سابق عمرانی استاندار در یک منطقه گردشگری استان منتشر شده بود.
 
 
محل پذیرایی از حسین فریدون در یکی از تفرجگاه های این استان و در 35 کیلومتری مرکز استان و در فضای امنیتی و بسته با حضور برخی از چهره ها برگزار شد که هیچگونه نقشی در فضای سیاسی نداشتند.
 

یکی از موضوعاتی که در خصوص سفر فریدون به کهگیلویه و بویراحمد مورد سوال مردم قرار گرفت این بود که مردم استان مطالباتی از مسئولان دارند و با توجه به اینکه حسین فریدون در منصب رئیس دفتر و مشاور رئیس جمهور حضور بود چرا این سفر دور از چشم مردم و به گونه ای محرمانه و امنیتی انجام گرفته است.

 

به هر حال همه این ماجراها گذشت و اینک حسین فریدون راهی زندان شده است و کهگیلویه و بویراحمد نیز همچنان اسیر مشکلاتی است که با آن دست و پنجه نرم می کند.

 

 خبر های مربوط به سفر حسین فریدون به کهگیلویه و بویراحمد در ادامه امده است:

چه کسانی در سفر حسین فریدون به یاسوج مردم را نامحرم دانستند؟/مدیرکلی که از فریدون استقبال کرد و سفر او را تکذیب کرد

 

بی صداقتی مدیرکل پیشین حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد برملا شد/اولین توصیه صبح زاگرس به مدیرکل جدید دفتر استاندار+ (عکس)

 

انتهای پیام/

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.