گروه: اخبار استان خبر: 138593 / تاریخ انتشار : 1398/7/24 ساعت : 10:29
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

بررسی آخرین وضعیت اماکن ورزشی در باشت/پروژه های جدید چمن مصنوعی به کدام روستاها می رسد؟

رئیس اداره ورزش و جوانان باشت گفت: در روستاهای چم بلبل، تلچگاه، چاه تلخ ، برغون و بوستان با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی چمن های مصنوعی و سالن احداث خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از فرصت هایی که  می تواند نشاط و سلامتی را به انسان و توجه قشر جوان را به خودجلب کند ورزش است، اما در شهرستان باشت مشکلاتی در رابطه با اماکن ورزشی وجود دارد از جمله کمبود فضای ورزشی و سالن های ورزشی که جوابگوی جمعیت حال حاضر شهرستان نیست این شهر تنها سه  یا چهارسالن ورزشی دارد که دو سالن آن نیز خیلی قدیمی بوده و استاندارد نیست.

 

در همین خصوص مردم شهرستان باشت پیگیر آخرین وضعیت چمن های مصنوعی این شهرستان بودند که روند کار چگونه است و این پروژه ها در چه مرحله ای هستند و آنهایی که هنوز تکمیل نشده است چه زمانی به بهره برداری خواهد رسید.

 

برای پیگیری مطالبات مردمی در این خصوص وآخرین وضعیت چمن های ورزشی شهرستان باشت مهدی عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت در گفتگو باصبح زاگرس گفت: ورزش از سالم‌ترین تفریحات نسل جوان است و توجه به این مهم می‌تواند سلامت و امنیت اجتماعی جامعه را به دنبال داشته باشد و همواره انتظار داریم د‌ر راستای راه اندازی زمین های چمن مصنوعی با جذب جوانان، زمینه را برای ‌جذب حداکثری آنان در امور ورزشی مهیا سازیم.

 

عسکری گفت :احداث زمین های چمن مصنوعی فرصت مناسبی جهت پر کردن اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان است و با احداث این زمین‌ها برای بسیاری از نوجوانان و جوانان  امکانات ورزشی مناسب فراهم می‌شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت گفت: همه چمن های مصنوعی در شهرستان باشت در سال ۱۳۹۲به بعد تامین اعتبار و افتتاح شده است و در روستاهای چم بلبل، تلچگاه، چاه تلخ ، برغون و بوستان با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی چمن های مصنوعی و سالن احداث خواهد شد.

 

عسکری در ادامه اظهار داشت:در روستاهای حاج قلندر، خان احمد، برمامیون، منصور آباد، کته، بوستان، شوش علیا و بیدک چمن مصنوعی در حال بهره برداری و مورد استفاده قرار می گیرد همچنین چمن مصنوعی روستای بهره عنا حدود 80درصد رشد داشته است که  در دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید.

 
 
 
 
---
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.