گروه: اخبار استان خبر: 138562 / تاریخ انتشار : 1398/7/23 ساعت : 14:36

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی از پروژه های لنده/کوچکترین شهرستان استان در مسیر خروج از بن بست+تصاویر

مدیرکل جدید راه وشهرسازی استان در اولین سفر خود به شهرستان لنده از پروژه های حوزه راه وشهرسازی بازدید و از نزدیک آخرین وضعیت این پروژه ها را به همراه فرماندار و مسئولان شهرستان لنده بررسی کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، پژمان نیک اقبالی در اولین سفر کاری خود به شهرستان لنده به همراه فرماندار و جمعی از مسئولان ضمن بازدید از پروژه های حوزه راه و شهرسازی در این شهرستان آخرین وضعیت این پروژه ها را مورد نقد و بررسی قرار دادند.

 

در این بازدید یکی روزه ابتدا ساختمان فرمانداری شهرستان لنده با پیشرفت کاری 98درصدی مورد بازدید قرار گرفت و در ادامه نیز پروه مهم و حیاتی پل تراب به لنده و بازدید از پروژه های راه سازی در حوزه موگرمون انجام شد.

 

سید خدادوست موسوی در حاشیه این بازدیدها گفت: آنچه برای این شهرستان مهم و حیاتی است بحث خروج این شهرستان از بن بست است که سالیان سال است که به یک مطالبه عمومی نیز تبدیل شده است.

 

وی افزود: پروژه های راه و شهرسازی نقش مهمی در خروج از بن بست و توسعه شهرستان لنده دارد که امیدواریم مدیریت جدید این اداره کل با اهتمام به اهمیت این مسئله حمایت های مادی و معنوی خویش را دو چندان کند.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: آنچه  برای ما نقش حیاتی دارد بحث پل تراب به لنده و جاده دسترسی به آن است که از اهمیت فراوانی برای این شهرستان برخوردار است لذا انتظار داریم در کنار این پروژه مهم به جاده لنده به تشان نیز توجه ویژه ای شود چرا که با اتصال این جاده شاهد توسعه شهرستان و انتقال کریدور جنوب به مرکز کشور خواهیم بود.

 

در ادامه نیز پژمان نیک اقبالی با اشاره به عمق محرومیت های این شهرستان گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا نواقصات و مشکلات چند سال گذشته با سرعت عمل و در کمترین زمان ممکن به افتتاح و بهره برداری برسند و امیدواریم با افتتاح پل و جاده تراب خدمتی مضاعف به مردم این شهرستان کرده باشیم.

 

وی تاکیدکرد: کمبود اعتبارات در حوزه راه و شهرسازی یکی از مهمترین دلایل طولانی شدن پروژه ها است و امیدواریم بتوانیم ساختمان فرمانداری لنده را تا دهه مبارک فجر افتتاح و بهره برداری برسانیم.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.