گروه: اخبار استان خبر: 138550 / تاریخ انتشار : 1398/7/23 ساعت : 17:13
رئیس اداره کتابخانه های عمومی بهمئی خبر داد؛

اجرای طرح امانت کتاب در مدارس بهمئی/کتاب را نزد دانش آموز می بریم تا بار دوم او به کتابخانه بیاید

به جای آنکه دانش آموزان به کتابخانه مراجعه کنند، ما به سراغشان رفتیم؛ به این امید که این طرح بهانه ای باشد تا در مراحل بعدی خود دانش آموزان به کتابخانه مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی گفت: از آغاز سال تحصیلی شروع به اجرای طرحی کردیم که به جای آنکه دانش آموزان به کتابخانه مراجعه کنند، ما به سراغشان رفتیم؛ به این امید که این طرح بهانه ای باشد تا در مراحل بعدی خود دانش آموزان به کتابخانه مراجعه کنند.

علیرضا جشنی تصریح کرد:بر اساس این طرح به هر یک از دانش آموزان کلاس های چهارم تا ششم دبستان پویان یک کتاب متناسب با سن آنها و به انتخاب دانش آموزان امانت داده می شود.

جشنی   هدف از اجرای این طرح را آشنایی دانش آموزان با فعالیت های کتابخانه، تشویق آنها به کتابخوانی و ارتقاء فرهنگ مطالعه و همچنین دسترسی دانش آموزان به کتاب را حداقل برای یکبار عنوان کرد.

 وی افزود:به جای آنکه دانش آموزان به کتابخانه مراجعه کنند، ما به سراغشان رفتیم؛ به این امید که این طرح بهانه ای باشد تا در مراحل بعدی خود دانش آموزان به کتابخانه مراجعه کنند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی خاطرنشان کرد:در این طرح به 80 نفر از دانش آموزان شهرستان کتاب امانت داده شد.

در ادامه تصاویری از مرحله اول اجرای این طرح را در بهمئی مشاهده کنید:

---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.