گروه: اخبار استان خبر: 138549 / تاریخ انتشار : 1398/7/23 ساعت : 09:47
فعال اصلاح طلب شهرستان بویراحمد:

شورای نگهبان بی رحمانه سیدباقر موسوی را رد صلاحیت کرد/داستان سگ های مورد آزمایش مارتین سریگمن و اصلاح طلبان بویراحمد/مشکل ما مدیران دونبشی است که به جان درخت اصلاحات افتاده است/امیدمان از اسحاق ها و نوبخت ها به ناامیدی تبدیل شد!

فروزان گفت: ما در شرایط کنونی فقط نیاز به تغییر داریم و آماده و منتظر فرمان شما هستیم، اصلاحات در بویراحمد و دنا استحاله شده است در دوره گذشته بعد از رد صلاحیت بی رحمانه شما توسط شورای نگهبان، اصلاحات به هم تنه زدند این جریان زخمی است و نیاز به آرامبخش دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محسن فروزان از فعالان اصلاح طلب شهرستان بویراحمد در دیدار تشکل های اصلاح طلب با سید باقر موسوی از اصلاح طلبان شهرستان بویراحمد پس از بیان شعری با این مضمون که "  رواق چشم من آشیانه توست/ کرم نما و فرود آ که خانه ام خانه توست " خطاب به موسوی گفت: خیلی خوش آمدی به دیاری که 16 سال محروم از نماینده ای در خانه ملت است که شجاعت و اندیشه سید باقر موسوی را داشته باشد هر چند امید به آینده ما بسیار کم شده بود اما حضور شما دوباره امید را در دل های ما زنده کرد.

 

فروزان ادامه داد: از چه بگویم و از کجا بنالم؟ از تقدم قوم گرایی بر شایسته سالاری ناله سر دهیم یا از مدیران دو نبشی که همچون موریانه به جان درخت لاغر اصلاحات افتاده اند و از درون می خورند و می تراشند گریه سر دهیم.

 

وی افزود: امروز صدای منِ محسن فروزان برای جوانانی است که در حوزه بویراحمد مورد بی مهری قرار گرفتند، جوانانی که در 8 سال دولت مغول گونه احمدی نژاد له شدند؛ امیدمان به تدبیر دولت روحانی بود که امیدمان را اسحاق ها و نوبخت ها به ناامیدی تبدیل کردند.

 

این جوان اصلاح طلب ادامه داد:جناب سید بعد از پایان دوران نمایندگی شما نه اصلاح طلبی در قدرت بوده اگر هم در قدرت بوده به جوانان اصلاح طلب بی توجه بوده و هیچ گاه هم به دنبال کادرسازی نبوده اند.

 

فروزان گفت: ما در شرایط کنونی فقط نیاز به تغییر داریم و آماده و منتظر فرمان شما هستیم ما نمی خواهیم با یک شترگاه کلنگی روبه رو شویم ما از انتخاب بین بد و بدتر خسته شده ایم، اصلاحات در بویراحمد و دنا استحاله شده است در دوره گذشته بعد از رد صلاحیت بی رحمانه شما توسط شورای نگهبان، اصلاحات به هم تنه زدند این جریان زخمی است و نیاز به آرامبخش دارد.  

 

وی ادامه داد: جوانان اصلاح طلب این دیار همانند سگ های مورد آزمایش مارتین سریگمن است.

 

فروزان گفت: جناب سید اگر به آمار استخدام قومی در این حوزه نگاه کنید متوجه می شوید که جوانان اصلاح طلب...  تنها مطالبه از شما این است که بمانید و به ما امید دهید و دوباره اصلاحات را زنده کنید.

 

وی در پایان گفت: جناب سید ما با خود عهد بستیم هر آن کس که مورد حمایت شما باشد حتی یک سنگ، در کنارش بمانیم و حمایت کنیم.مجلس ما امروز سید باقر موسوی ها و سلحشوری ها و صادقی ها را می خواهد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/7/23 - 11:43
جناب پروفسور مردم از فیس وافاده و تئوری ونظریه پردازی خسته شده اند .جوری ژست اپوزیسیون در مقابل همدستکی هایت میگیری انگار همه تقصیر ها بازم به احمدی نژاد بر میگرده .نه داداش قبری که بالای سرش گریه میکنی مرده توش نیست .منتظر کرم نباش که مهمان فقط برای هوا خوری سری به استان میزنه
rateup 9
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.