گروه: اخبار استان خبر: 138527 / تاریخ انتشار : 1398/7/23 ساعت : 08:20
توصیه کاندیدای اصولگرایان گچساران به مرکزنشینان؛

وحدت در گچساران صورت می گیرد/به دنبال پشت گردنی زدن باقرها نباشید/تکلیف را مشخص کنید تا مفسرین عجول شبهه افکنی نکنند

بزرگان اصولگرایی شهرستانهای گچساران وباشت خوشحال میشوند هرچه سریعتر تلکلیف کاندید نهائی شهرستان های بویراحمد و دنا معلوم گردد تا بیش از این بعضی از منتقدین و مفسرین عجول شبهه افکنی واختلاف انگیزی نکنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس :سید قدرت بیعت اصل یکی از نامزدهای احتمالی انتخابات اسفند 98 در حوزه گچساران و باشت در جدیدترین موضع گیری خود از هم طیفان خود در مرکز استان انتقاد کرد و گفت :نیازی به دخالت و حکمیت دوستان ولایی مرکز استان  در گچساران و باشت نیست.

 

 این نامزد اصول گرا گفت:وحدت در گچساران صورت می پذیرد پس گردنی را مردم مظلوم ،وتشنه عدالت، ومتنفر از تبعیض، وظلم ،به عملکرد افرادی می زنند که تشنه قدرت هستند نه شیفته خدمت‌ (در هر جناح وحزبی که باشند)  ثانیا بزرگان جریان اصولگرایان گچساران وباشت ماه هاست با اقتدار و بصیرت و هم فکری و هم اندیشی و هماهنگ، جلسات وحدت افرینی را بدون مداخله مرکز نشینان دنبال می کنند ودر اینده نزدیک با هم اندیشی و راهکار مناسب و جمع بندی تصمیم نهایی راخواهند گرفت وبه اگاهی مردم شریف استان می رسد.

 

بیعت اصل افزود:گرچه  باوجود صدها شخصیت ممتاز و انقلابی و ارزشی و دلسوز نظام در این دیار نیازی به حکمیت و مداخله دیگر دوستان انقلابی و ولائی مرکز استان نبود و تا کنون هم مداخله و وساطت ننموده اند  و از طرفی بزرگان اصولگرایی شهرستانهای گچساران وباشت خوشحال میشوند هرچه سریعتر تلکلیف کاندید نهائی شهرستان های بویراحمد و دنا معلوم گردد تا بیش از این بعضی از منتقدین و مفسرین عجول شبهه افکنی واختلاف انگیزی نکنند.

 

 وی در ادامه گفت: جا دارد تشکر کرد از دغدغه ودلسوزی  اصولگرایان استان که همواره خواهان وحدت و انسجام در شهرستان گچساران و باشت هستند، بهتر است کسانی که عادت دارند با مزاح و لبخند همانند سابق پشت گردنی به رقبای صادق بزنند  بجای این کار به علم داران واقعی تفکر خویش در مرکز استان یاد بگیرند که قلوب را باید تسخیر کرد وپشت گردنی ومزاح های  فصلی راه به جائی نخواهد برد و نتیجه اش یک ضرب المثل محلی است " و یار ایابی، و دوست نیرسی".

 

امیدوارم حال که به دنبال پشت گردنی  ستارها هستید به دنبال پشت گردنی زدن باقرها که  محبوب جریان خویش است نباشید، باید نشست و دید مردم چگونه به میدان می ایند و چه کسانی در امتحان ۲ اسفند مردود می شوند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.