گروه: اخبار استان خبر: 138526 / تاریخ انتشار : 1398/7/22 ساعت : 15:43

تغییر و تحولات گسترده در استانداری کهگیلویه و بویراحمد/از انتخاب مدیر کل سیاسی و انتخابات تا مدیرکل امنیتی استاندار

در نشست شورای مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، مدیرکل اداری و مالی استانداری، مشاور فنی استاندار و سرپرست اداره کل امنیتی استانداری منصوب شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست شورای مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست جمالی معاون سیاسی استاندار و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، معاون اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران کل ستادی برگزار شد.

در این نشست سید محمد یوسف کاظمی بیدک به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری معرفی و از خدمات علی پرواز تقدیر شد.

کاظمی فرمانداری شهرستان ارسنجان و بخشداری ششده و قره بُلاغ شهرستان فسا را در کارنامه کاری خود دارد.

وی پیش از این معاون سیاسی مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری فارس بود.همچنین سید مجید محمدیان به عنوان مدیرکل اداری و مالی استانداری معرفی و از خدمات امیدعلی پاک نژاد تقدیر شد.

گفتنی است سیدمجید محمدیان پیش از این معاون مدیرکل حوزه استاندار را به عهده داشت.

پاک نژاد به عنوان مشاور فنی استاندار معرفی شد.علی صمدی فر به عنوان سرپرست اداره کل امنیتی استانداری معرفی و از خدمات احمد نشاطی فر تقدیر شد.

صمدی فر پیش از این معاون اداره کل دفتر امنیتی استاندار بود.

گفتنی است نشاطی فر به عنوان معاون برنامه ریزی فرماندار گچساران منصوب شد.همچنین سعید خواجوی به عنوان بخشدار سوق منصوب شد و حکم مدیرکلی نادیا صداقت که پیش از سرپرست اموربانوان و خانواده استانداری بود نیز صادر شد.حکم مدیرکلی دارا کریمی نژاد که پیش از این سرپرست دفتر امور روستایی بود نیز صادر شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.