گروه: اخبار استان خبر: 138524 / تاریخ انتشار : 1398/7/23 ساعت : 13:35

ردپای یکی از مسئولان شهرداری در ساخت و سازهای آبشار یاسوج+تصاویر و فیلم

گفتنی است در چند روز گذشته موضوع ساخت و سازها به مسئولان شهرداری یاسوج اطلاع داده شد، اما بیان کردند همه ساخت و سازها تعطیل است و شهرداری مدام بررسی میکند در حالی که به نظر می رسد مشکل از درون خود شهرداری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در چند روز گذشته گزارشاتی از ساخت و سازها در آبشار یاسوج به این پایگاه خبری ارسال شد، این موضوع در حالی صورت گرفته است که مسوولان شهرداری یاسوج بیان کرده بودند تا زمان تهیه طرح جامع گردشگری آبشار یاسوج نباید هیچ گونه ساخت و سازی صورت گیرد(اینجا را بخوانید)

 

در همین خصوص تصاویری  به این پایگاه خبری ارسال شد، که نشان از موثق بودن ساخت و سازها در آبشار یاسوج دارد.

 

پس از پیگیری های بیشتر مشخص شد علاوه بر ساخت و ساز در این مکان گردشگری ردپای یک فرد مسئول که نام وی تا اطلاع ثانوی محفوظ می ماند نیز در این ساخت و سازها وجود دارد.

 

باید اشاره کرد نباید انتظار داشت که ممنوعیت ساخت و سازها ضمانت اجرایی داشته باشد، وقتی طبق برخی افراد محلی ، یکی از عوامل مسئول در شهرداری خود ساخت و ساز می کند.

 

گفتنی است در چند روز گذشته موضوع ساخت و سازها  به مسوولان شهرداری یاسوج  اطلاع  داده شد، اما بیان کردند همه ساخت و سازها تعطیل است و شهرداری مدام بررسی میکند.

 

این پایگاه خبری از بردن نام شخص مسئول در شهرداری که اقدام به ساخت و ساز کرده به جهت حفظ آبروی فرد مذکور خودداری کرده است، اما آماده شنیدن جوابیه مسوولان شهرداری برای پاسخ به ساخت و سازها در این مکان است.

 

تصاویر تکمیلی و فیلم که توسط یکی از شهروندخبرنگاران برای این پایگاه خبری ارسال شده است در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/7/23 - 22:41
بیشتر شبیه طرح پرواربندی گوسفند هست تا مکان گردش
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.