گروه: اخبار استان خبر: 138506 / تاریخ انتشار : 1398/7/24 ساعت : 11:52

حاکم شدن سیستم انتخاب گزینشی خبرنگاران در فرمانداری کهگیلویه

مدتی است که در شهرستان کهگیلویه و در برخی از جلسات، خبرنگاران به صورت گزینشی دعوت شده و گویی خبرنگاران برخی از رسانه ها درلیست تحریم فرماندار قرار دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس باروی کار آمدن علی رضا اتابک فرماندار جدید شهرستان کهگیلویه تغییراتی در روابط  فرمانداری شهرستان با برخی از نهادها و سازمان ها به چشم می خورد که هم میتواند نوید بخش پیشرفت و توسعه روابط باشد و هم میتوان نقدهایی بر آن ها داشت.

 

از مهمترین تغییراتی که در روابط فرمانداری شهرستان کهگیلویه صورت گرفت، ارتباط با رسانه ها بود که جعفرنیکبخت فرماندار اسبق وعلی رضا اتابک فرماندار کنونی این شهرستان همیشه از تاثیر مثبت رسانه ها در رصد موارد مختلف،اطلاع رسانی به مدیران، انتقادهای سازنده و مواردی از این دست سخن می گفتند، اما با توجه به شواهد و قرائن ماجرا چیز دیگری است.

 

مدتی است که در شهرستان کهگیلویه و در برخی از جلسات، خبرنگاران به صورت گزینشی دعوت شده و گویی خبرنگاران برخی از رسانه ها درلیست تحریم فرماندار قراردارند، این موضوع به از سوی برخی از خبرنگاران به اطلاع فرماندار کهگیلویه رسیده اما هنوز به صورت کامل این مشکل برطرف نشده است.

 

خبرنگاران چشم بینای مسئولان هستند و با کمک آن ها مدیران میتوانند ضعف ها و کاستی های موجود در شهرها و روستاها را شناسایی و برای حل آن ها اقدام کنند.

 

گفتنی  است که رویه برخی از خبرنگاران نیز به گونه ای بوده که برخی از مسئولین را مجاب به تحریم کرده است. به گفته یکی از مدیران ادارات شهرستان خبرنگاران شهرستانی پس از پوشش خبری آن اداره از مدیر طلب وجه نقد کرده و به نوعی اجرت و دستمزد خود را در پوشش برنامه طلب کرده که این خود معضلی است که باید به آن پرداخته و راهکار مناسبی جهت برون رفت از آن اندیشیده شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.