گروه: اخبار استان خبر: 138490 / تاریخ انتشار : 1398/7/22 ساعت : 10:04

حضور مداوم دو مدیر دانشگاهی استان در جلسات احزاب سیاسی/سرنوشت دانشگاه و انتخابات به کجا می رسد؟+تصویر

اگرچه این رسانه حسب تاکیدات خود در خصوص ورود فضای زودهنگام رسانه ای با هیچ جریان سیاسی تعارف ندارد و حتی در این باره تا کنون به موضوعات و شائبه های تخلفی هر دو جناح پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی - این روزها بازار داغ جلسات احزاب سیاسی در استان داغ شده است، از اصولگراها گرفته تا اصلاح طلبان همگان سعی در برگزاری منظم جلسات انتخاباتی خود در حوزه های مختلف دارند.

 

بیشتر این جلسات در هر دو جناح دارای خروجی منسجمی نیست اگر چه که هر کدام در برهه های زمانی مختلف توفیقات متفاوتی داشته اند، اما بصورت صد در صدی نبوده است.

 

اما همچنان برخی موضوعات در این بین نگاه خوانندگان این قبیل اخبار مربوط به جلسات انتخاباتی را به خود جلب می کند، و آن هم حضور مدیران در اینگونه نشست هاست.

 

به تازگی با داغ شدن جلسات انتخاباتی اصلاح طلبان در استان حضور دو مدیر دانشگاهی استان(رییس دنشکده فنی و حرفه ای دختران یاسوج و مدیرنظارت دانشگاه علوم پزشکی استان) در این نشست ها پر رنگ شده است که نیازمند نظارت بیشتر دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی و نظارتی استان در این باره است.

 

براستی مگر چنین افرادی موظف به اجرای سیاست های حزب متبوع خود نیستند و اگر چنین باشد در دانشگاه ها چه مسیری طی می شود؟

بنا با تاکید دستگاه محترم قضایی حضور به هرشکل مدیران در جلسات انتخاباتی ممنوع و با متخلفین برخورد می شود.

 

اگرچه این رسانه حسب تاکیدات خود در خصوص ورود فضای زودهنگام رسانه ای با هیچ جریان سیاسی تعارف ندارد و حتی در این باره تا کنون به موضوعات و شائبه های تخلفی هر دو جناح پرداخت کرده است.

 

اگر چنین مدیرانی وقت اضافه برای حوزه مدیریتی خود دارند چرا آن را مصرف کمک رسانی به مردم در حوزه های بهداشتی و فرهنکی و آموزشی نمی کنند؟

 

در زیر تصویر این دو مدیر در آخرین نشست حزبی خود آمده است که گویا هر دو نفر دارای مسئولیت تشکیلاتی نیزهستند.

 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.