گروه: اخبار استان خبر: 138485 / تاریخ انتشار : 1398/7/22 ساعت : 09:00

نقدی بر انتخاب اعضای هیئت بازرسی انتخابات شهرستان بویراحمد/3 فرد با یک منطق سیاسی و شائبه حمایت از یک کاندیدای خاص!

بنابراین این گرایش سیاسی مشترک در بین این هیئت بازرسی یک نوع یک دستگی را بوجود می آورد که از دید محافل سیاسی چنین مسئله ای می تواند دردسر ساز باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، روز گذشته اعضای هیئت بازرسی انتخابات شهرستان بویراحمد معرفی شدند، این انتخاب و اعلام آن از همان دقایق اولیه با واکنش های مختلفی از سوی افراد و محافل سیاسی روبرو شد.

 

سه چهره ای که بعنوان اعضای این هیئت انتخاب شدند دارای چند وجه مولفه مشترک از دید بیشتر منتقدان بودند که میتوان به برخی از آنها در زیر اشاره داشت.

هر سه فرد از یک طیف سیاسی هستند که در دوره های مختلف و حضور در محافل سیاسی و همچنین ستادهای انتخابی این موضوع برای همه روشن شده است.

 

بنابراین این گرایش سیاسی مشترک در بین این هیئت بازرسی یک نوع یک دستگی را بوجود می آورد که از دید محافل سیاسی چنین مسئله ای می تواند دردسر ساز باشد.

 

از طرف دیگر در انتصاب هر سه نفر شائبه حمایت یک یا دو نماینده خاص از آنها بیشتر بود و بنابراین اگر چنین چیزی صحت داشته باشد قطعا چنین افرادی خود را وامدار نگاه این نماینده یا نمایندگان می دانند.

 

با این اوصاف متقابلا آنها نیز برای این نماینده یا نمایندگان در صدد جبران خواهند آمد.

چه بهتر بود که با جامع نگری به این هیئت بازرسی از همه طیف های سیاسی در آن شرکت داده می شد تا چنین نگاه هایی ایجاد نگردد.

 

یادداشت از: علی موسوی

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.