گروه: اخبار استان خبر: 138404 / تاریخ انتشار : 1398/7/20 ساعت : 16:54

فیلم/اینجا موکب طریق الکربلا گچساران

تمام نیازهای زائرین حسینی در این موکب‌ها پیش بینی و مهیا شده است و گچسارانی ها با بسیج تمام امکانات و خدمات آماده حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،موکب طریق الکربلا در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و با هدف خدمات رسانی به زائران میلیونی آقا ابا عبدالله الحسین(ع) و در مسیر تردد زائرین درگچساران برای چهارمین سال راه اندازی شده است.

در این موکب‌ که در بوستان شهدای گمنام گچساران برپا شده است  مردم ولایتمدار این دیار نفتخیز پذیرای هزاران زائر اربعین حسینی خواهند بود تا این شهرستان به عنوان معبر ایثارگران در دوران دفاع مقدس و در مسیر تبیین سبک زندگی اسلامی و الگوی معنوی اهل بیت (ع) همانند گذشته یک نقش مهم و محوری  در این خصوص داشته باشد.

در این موکب‌ها، تمام نیازهای زائرین حسینی پیش بینی و مهیا شده است و گچسارانی ها با بسیج تمام امکانات و خدمات آماده حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام هستند.

در ادامه گفت و گوی اختصاصی این پایگاه خبری تحلیلی با محمد رمضانی،مسئول موکب طرق الکربلا گچساران در خصوص نحوه خدمات سانی این موکب به زوار اربعین حسینی را مشاهده کنید.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.