گروه: اخبار استان خبر: 138400 / تاریخ انتشار : 1398/7/20 ساعت : 10:49
همراه با کاروان اربعین:

افزایش چندین برابری خدمت رسانی پس از بسته شدن مرز در موکب باب الحوائج لنده+تصاویر

این روزها فعالیت های مواکب خدمت رسانی به زائرین حسینی در بزرگترین پیاده روی شیعیان جهان چنان خود نمایی می کند که دل هر عاشقی را شیدایی راه کربلا می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با نزدیک شدن به اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین(ع)، شاهد جوشش و خروش ملت های آزاده از سراسر عالم هستی برای حضور در بزرگترین اجتماع جهانی یعنی اربعین حسینی هستیم که همزمان با این شور و حال شاهد افزایش خدمات رسانی مواکب در سراسر مرهای خسروی، مهران، چزابه، شلمچه و میرجاوه هستیم که تمام ایران گویی رهسپار کربلای معلی شده است.

براساس آمارهای منتشر شده از سوی برخی رسانه ها بیش از سه میلیون نفر ایرانی در سامانه سماح ثبت نام کردند و بیش از یک میلیون نفر توفیق زیارت در کربلای معلی را تا به امروز داشتند.

باتوجه به اینکه مرز شلمچه بیشترین زائر را برای ورود به کربلا دارد بدون شک فعالیت های موکب های قرار گرفته در این مسیر نیز چندین برابر شده است و موکب باب الحوائج شهرستان لنده که در نقطه صفر مرزی است بدون شک از افزایش چندین برابری خدمات رسانی و ارائه بهترین و مطلوب ترین خدمات به رائرین حسینی را عنوان کردند.

پس از بسته شدن مرز شلمچه شاهد افزایش چندین برابر زائرین در پشت مرز در داخل خاک ایران بودیم که خدمات رسانی به این عزیزان به همت و تلاش شبانه روزی خادمین موکب باب الحوائج صورت گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده،امام جمعه شهرستان لنده، فرماندار و امام جمعه شهرستان کارون با حضور در جمع خادمین موکب باب الحوائج از زحمات و تلاش های این عزیزان قدردانی کردند.

تصاویر زیر گوشه ای از خدمات رسانی بچه های زحمت کش موکب باب الحوائج در نقطه صفر مرزی شلمچه است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.