گروه: اخبار استان خبر: 138396 / تاریخ انتشار : 1398/7/21 ساعت : 08:05

عدم ساماندهی گلزار شهدای یاسوج و مشکلاتی که روز به روز بیشتر می شوند+ تصاویر

ساماندهی گلزار شهدای شهر یاسوج که ازمهر سال93 در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد قرار گرفته ولی همچنان بعد از گذشت پنج سال هنوز به اتمام نرسیده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ گلزار شهدای هر شهر نماد مقاومت یک ملت آزاد در برابر استکبار و کسانی است که چشم طمع به این آب و خاک بسته بودند و نمایشگاه غیرت برای نسل های بعد که نشان دهد برای این آب و خاک چه خونی های بر زمین ریخته شده است. پس بر همه ما واجب است که این مکان مقدس را در شان این بزرگ مردان که جان خود را فدای آرمان های این ملت کرده اند  نگهداری کنیم .

 

 

 گلزار شهدای شهر یاسوج  میزبان  110 مرقد شهید والا مقام است اما متاسفانه چند سالی است که گلزار شهدای یاسوج با بی مهری هایی رو به رو است و ساماندهی آن به صورت لاک پشتی پیش می شود و از-- طرف این مکان مقدس مشکلات زیادی پنهان است که امروز در این گزارش می خواهیم به برخی از مشکلات ان به پردازیم.

ساماندهی گلزار شهدای شهر یاسوج که ازمهر سال93 در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد قرار گرفت اما متاسفانه  همچنان بعد از چند سال هنوز به اتمام نرسیده است.

این مکان مقدس که در فصول مختلف سال  میزبان برنامه های مختلفی است به عنوان یکی از دغدغه های مهم خانواده های شهدا به شمار می رود .

 

---

 از جمله مشکلات این مکان می توان به عدم وجود دیوار کشی مناسب دور محوطه گلزار، عدم وجود روشنایی مناسب در محوطه گلزار ، عدم آسفالت مناسب در بخش هایی از محوطه و ورودی گلزار،  بسته بودن سرویس بهداشتی گلزار در بیشتر ایام هفته ،عدم ساماندهی محوطه درون گلزار، تخریب بخش هایی از سردر ورودی گلزار شهدا یاسوج اشاره کرد که این موارد بخشی از مشکلات گلزار شهدای یاسوج است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

 
---
 
 
 
 
 
 
 
 
---
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.