گروه: اخبار استان خبر: 138369 / تاریخ انتشار : 1398/7/20 ساعت : 09:41
گزارش تصویری؛

برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت آموزگاران ابتدایی بهمئی/لزوم ترویج ورزش بعنوان اصل مهم زندگی روزمره در مدارس

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در مراسم آغازین دوره آموزشی ضمن خدمت مهارت های عمومی تربیت بدنی آموزگاران ابتدایی شهرستان، بر لزوم توجه به درس تربیت بدنی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دوره آموزش مهارتهای عمومی تربیت بدنی آموزگاران مرد دوره اول ابتدایی شهرستان بهمئی برگزار شد.

در مراسم آغازین این دوره،رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان حوزه تربیت بدنی و سلامت یکی از فعال ترین حوزه های این اداره دانست.

 

 

صادق جریده تصریح کرد:برگزاری دوره های آموزشی تربیت بدنی امری مهم در راستای پیشبرد اهداف آموزشی تربیت بدنی و سلامت دانش آموزان است.

وی گفت:ورزش را باید یک اصل لازم در زندگی روزمره به خصوص در بین دانش آموزان و فرهنگیان بدانیم.

جریده افزود:فعالیت های منسجم ورزشی در مدارس به خصوص به صورت ورزش های گروهی امری بسیار مفید در راستای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان است.

اکبر وزش کارشناس تربیت بدنی و سلامت و مدرس دوره گفت:این دوره آموزشی با تاکید وزارت آموزش و پرورش و پیگیری های معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان مجوز گرفت و به دو صورت تئوری و عملی برگزار می شود.

 

 

وزش افزود: در این دوره آموزشی 40ساعته موارد مهمی مانند در زمینه اهمیت تغذیه به خصوص در دوران خردسالی و دانش آموزی،تکنیک های لازم برای اجرای حرکات اصلاحی و راست قامتی،اصول کمک های اولیه در مدارس،طرح درس،حرکات پایه،آمادگی جسمانی، بازی های کودکانه،حیاط پویا و اهمیت کف حیاط مدرسه برای احداث حیاط پویا و ایمن سازی مدارس به دو صورت عملی و تئوری به فرهنگیان حاضر در دوره آموزش داده می شود.

تعدادی از شرکت کنندگان در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر میزان تاثیر مطالب دوره، این دوره را یکی از مفید ترین دوره های ضمن خدمت شهرستان دانستند و با اعلام رضایت از مدرس دوره،مطالب ارائه شده را از لحاظ کیفیت محتوای آموزشی مفید و ضروری عنوان کردند.

در پایان وزش،مدرس این دوره آموزشی از توجهات مدیر اداره آموزش و پرورش نسبت به برنامه های اجرایی حوزه تربیت بدنی و سلامت و همکاری کارشناسان آموزش ابتدایی،مدیر شبکه بهداشت و درمان(در خصوص همکاری برای اجرای بخش تئوری دوره در سالن شبکه) و همه شرکت کنندگان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه تصاویری از این دوره را مشاهده کنید:

 

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.