گروه: اخبار استان خبر: 138360 / تاریخ انتشار : 1398/7/19 ساعت : 15:04
گزارش تصویری؛

استقبال نمازگزاران کهگیلویه و بویراحمد از روزنامه اینترنتی صبح زاگرس/راه اندازی دکه صبح زاگرس از یاسوج تا گچساران و لیکک

این پایگاه خبری متناسب با وظیفه و رسالت خود، آگاهی بخشی و انعکاس رویدادها را به شیوه های مختلف در قالب موضوعات اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی به سمع و نظر افکار عمومی جامعه می رساند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این پایگاه خبری متناسب با وظیفه و رسالت خود، آگاهی بخشی و انعکاس رویدادها را به شیوه های مختلف در قالب موضوعات اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی به سمع و نظر افکار عمومی جامعه می رساند.

 

این پایگاه  خبری  به صورت سایت اینترنتی، کانال تلگرامی، و همچنین کانال واتس آپی در اختیار شهروندان بوده، تا بتوانند از آخرین تحولات و رویداد های استان به صورت روزانه آگاه شوند.

 

تیم خبری صبح زاگرس در اقدامی تازه، اقدام به انتشار اخبار استان در قالب دکه صبح زاگرس داشته، که مهمترین اخبار هفته این پایگاه خبری در آن منتشر شده و  در نماز جمعه به رایگان در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

 

گفتنی است دکه صبح زاگرس این هفته علاوه بر مصلی نماز جمعه یاسوج، در محل برگزاری نماز جمعه گچساران و لیکک نیز میان نمازگزاران توزیع شد.

 

یاسوج:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
******************************************
 
لیکک:
 
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
***********************************
 
گچساران:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.