گروه: اخبار استان خبر: 138355 / تاریخ انتشار : 1398/7/19 ساعت : 10:45
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

آخرین وضعیت نیروهای به کارگیری شده بیمارستان شهید جلیل/یزدان پناه: رای سازمان بازرسی به زودی صادر می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: منتظر رای سازمان بازرسی هستیم و تابع قانون هستیم وقتی سازمان بازرسی رای نهایی خودش را صادر کند ما نیز طبق قانون همان رای را اجرایی می کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در خصوص خبر چند روز قبل این پایگاه خبری در خصوص سرنگ هایی که در طبیعت رها شده بودند، گفت: در هر مرکز بهداشتی و درمانی و در بیمارستان های استان حداقل دو سطل زباله وجود دارد که یکی از آن ها زرد رنگ است و به این معناست که مواد و زباله های عفونی باید در آن  قرار بگیرند که هر چند روز یک بار جمع آوری و به بیمارستان ها تحویل داده می شود.

 

پرویز یزدان پناه تصریح کرد: در بیمارستان ها نیز دستگاهی وجود دارد که این سرنگ ها را می سوزاند و وارد طبیعت نمی شوند اگر سرنگی وارد طبیعت شده است ممکن است توسط بخش خصوصی و بخش های عمومی غیر دولتی در طبیعت رها شده باشند در حوزه دانشگاه این کار به هیچ وجه انجام نمی شود هر چند که وظیفه ما کنترل است و اگر موراد این چنینی وجود دارد به ما گزارش داده شود پیگیری های لازم را خواهیم داشت.

 

وی در خصوص وضعیت نیروهای بیمارستان شهید جلیل یاسوج گفت:  منتظر رای سازمان بازرسی هستیم و تابع قانون هستیم وقتی سازمان بازرسی رای نهایی خودش را صادر کند ما نیز طبق قانون همان رای را اجرایی می کنیم که یا جذب آنهاست و یا باید از سیستم خارج شوند.

 

یزدانپناه ادامه داد: اگر سازمان بازرسی رای به اخراج این نیروها داد ما نیز موظف هستیم آن ها را اخراج کرده و آزمون مجدد برگزار کنیم و اگر اجازه داد حضور داشته باشند ما نیز اجازه می دهیم به زودی نیز نتیجه و رای سازمان بازرسی اعلام می شود ما نیز اجرایی می کنیم.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مشکلات بیمارستان شهید جلیل یاسوج گفت: این بیمارستان یک سری کمبودهای تجهیزاتی دارد؛ یک سری تجهیزات جزئی در حال خریداری است، تجهیزاتی مثل سی تی اسکن و ام آر ای نیز هست، یک سی تی اسکن سهمیه دانشگاه شده اما نوع تجهیزات آن مورد قبول رادیولوژیست ها نبوده ما نیز قبول نکردیم و قراراست به زودی یک دستگاه سی تی اسکن به استان بدهند.

 

وی بیان کرد: اولویت اول کشور نیز در خصوص ام آر ای این استان است و به زودی مناقصه  6 دستگاه  ام آر آی برگزار می شود و به زودی  ام آر آی توسط وزارت خانه به بیمارستان شهید جلیل یاسوج منتقل می شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.