گروه: اخبار استان خبر: 138353 / تاریخ انتشار : 1398/7/19 ساعت : 00:31
رئیس دادگستری شهرستان لنده خبرداد:

قتل زن جوان ۲۵ساله و دختر ۱۱ ساله در شهرستان لنده / دستگیری مظونین به قتل +جزئیات

رئیس دادگستری شهرستان لنده با تائید حادثه قتل در روستای گاجوال از توابع بخش موگرمون این شهرستان گفت: قتل زن جوان ۲۵ساله و دختر ۱۱ساله در روستای دم تنگ لنده مورد تائید است و پرونده در حال رسیدگی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، قاضی عبدالله سعادتیان در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: این جنایت پنج شنبه شب راس ساعت ۱۹:۴۵در خانه ای در روستای گاجوال از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده رخ داد و در پی آن سریعا دستورات لازم صادر و ماموران نیروی انتظامی و بسیج در محل وقوع قتل حاضر شدند.

وی گفت: این قتل به دلایل نامعلومی صورت گرفت که اعضای یک خانواده یک زن ۲۵ساله و دختر۱۱ساله کشته شدند که علت و علل این قتل هنوز مشخص نبوده و در دست بررسی است.

رئیس دادگستری شهرستان لنده پس از حضور در محل وقوع قتل تصریح کرد:باتوجه به نامشخص بودن وضعیت این حادثه انتظار داریم مردم و رسانه ها از هرگونه اظهار نظر در خصوص این حادثه خودداری کنند و حتما قبل از انتشار مطالب با دستگاه قضایی هماهنگی نمایند.

سعادتیان گفت:پس از بررسی صحنه جرم، جنازه هر دو مقتول به سردخانه جهت سیر مراحل قانونی تحویل پزشکی قانونی شدند.

رئیس دادگستری شهرستان لنده گفت: هم اکنون مظنونین به قتل دستگیر و تحت بازجویی هستند که اطلاعات بیشتر نیز به محض تکمیل مراحل قانونی پرونده از طریق رسانه ها اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.