گروه: اخبار استان خبر: 138352 / تاریخ انتشار : 1398/7/18 ساعت : 23:31
جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد:

طرح اعتلای بسیج با محور شبکه معلم آینده ساز در ۱۰ درصد مدارس کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود

سرهنگ انصاری گفت: این طرح با هدف شناسایی آسیب های اجتماعی و چالش های مدارس با محوریت فضای مجازی جهت مقابله با جنگ نرم دشمن اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ انصاری گفت: طرح اعتلاء در دوره چهار ساله و در ۱۰ درصد مدارس متوسطه دوم استان کهگیلویه و بویراحمد در سال اول و با افزایش در3 سال بعد ادامه می‌یابد.

وی گفت: اساس و پایه فرهنگ هر جامعه بر مبنای آموزش و پرورش است و ضرورت دارد با اجرای این طرح با محور شبکه معلم آینده ساز گام مهمی در این زمینه برداشته شود.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویرحمد هم گفت: طرح بین ۵۰ تا ۱۰۰ مدرسه استان به تناسب شناسایی آسیب‌های اجتماعی اجرا می شود.

هادی زارع پور گفت: مدارسی که در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار دارند هدف این طرح قرار می‌گیرند.

وی گفت: آمادگی لازم برای اجرای طرح و دوره آموزشی وجود دارد.

مسئول بسیج فرهنگیان سپاه فتح استان هم گفت: برای اجرای طرح تیم پنج نفره شامل مدیر مدرسه،معلم پرورشی، معلم تراز انقلاب، نماینده انجمن اولیا و مربیان وبسیج فرهنگیان تشکیل می شود.

سرهنگ جاماسب بهمنیار گفت: شناسایی مدارس- توجیه عوامل اجرایی،اجرا و ارزیابی از مهم ترین مراحل این اجرای این طرح است.

 اردشیر یاری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی پشتیبانی آموزش و پرورش استان هم گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی لازم جهت حمایت و پشتیبانی از اجرای طرح در استان را دارد.

مسعود بیضایی مسئول کانون بسیج فرهنگیان استان هم گفت: معلمان، دانش‌آموزان و اولیاء 3 گروه مخاطب اجرای طرح هستند

 سیدحمدالله خواهش نیک جانشین کانون بسیج فرهنگیان استان هم گفت: در اجرای طرح چالش های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی شناسایی و راهکارهای حل معضلات و آسیب‌ها ارائه می شود.

 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.