گروه: اخبار استان خبر: 138298 / تاریخ انتشار : 1398/7/17 ساعت : 12:13
فوری؛

انفجار منزل مسکونی در روستای دره لبک کهگیلویه+تصاویر

صبح امروز در روستای دره لبک که در ۳کیلومتری شهردهدشت قراردارد در یکی از خانه های روستا، انفجار کپسول گاز خسارت هایی را به بارآورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز در روستای دره لبک که در ۳کیلومتری شهردهدشت قراردارد در یکی از خانه های روستا، انفجار کپسول گاز خسارت هایی را به بارآورد.

 
در این حادثه که بر اثر بی احتیاطی و عدم رعایت اصول ایمنی توسط یکی از اهالی صورت گرفت گپسول گاز که در فضای محصور و بین دیوار و کولر آبی قرارداشت پس از نشتی گاز، آتش به سمت کولر آبی نفوذ و از دریچه کولر وارد مغازه این شخص شد که علاوه بر سوختن کولر آبی برخی از اجناس این فروشگاه که خاصیت اشتعال زایی نیز داشتند آتش گرفتند.
 
 
زن صاحب خانه در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: پس از گذاشتن ظرف غذا بر روی کپسول گاز به مدت کوتاهی از آن فاصله گرفتم که ناگهان صدایی از طرف کپسول شنیده شد و به علت مشتعل شدن کپسول به آن نزدیک نشدم و با آتش نشانی تماس گرفته شد.
 
 
بی احتیاطی برخی شهروندان در استفاده از کپسول های گاز می تواند خسارت های جبران ناپذیری  به دنبال داشته باشد و لازم است که شهروندان اصول ایمنی در استفاده از وسایل گاز سوز را رعایت کنند تا خطرات آن به کمترین مقدار برسد.
 
گفتنی است که گاز شهرستان های کهگیلویه و لنده به خاطر ترمیم بخش هایی از شبکه گاز شهرستان و شهر دهدشت قطع شده و  به گفته شرکت گاز دهدشت این روند تا پایان امروز ادامه‌ دارد.
 
 
تصاویر تکمیلی؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.